Chata Kamilka v Oščadnici
Svojím vybavením a zariadením je vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Ubytovanie v apartmánoch (kuchynka, 2-posteľová a 3-posteľová izba, šatníka a sociálne zariadenie). Ponúkame detskú postieľku a detskú stoličku. V lete posedenie vonku pri grile, v zime možnosť lyžovať v stredisku Veľká Rača. K dispozícii spoločenská miestnosť s detským kútikom a spoločenskými hrami. Na prízemí je zasa biliard a kalčeto, pred chatou detské ihrisko a vonkajší krb.
Kde: Oščadnica, stred SR Mám záujem

Chata Kamilka - chata rodinného typu. Je približne 300 m od zastavanej časti Oščadnice. Je 7.3 km od hlavnej cesty Žilina - Čadca. 150 m od chaty stojí SKI BUS, ktorý zadarmo prepravuje lyžiarov do strediska Veľká Rača. Aj keď sa chata nachádza v blízkosti obce, pri ceste vedúcej na Laliky, je obkolesená lesom.

Na každej izbe sa nachádza farebný TV. Izby sú orientované na západ a na východ. Celková kapacita je 42 lôžok s prísteľkami v 7–mich apartmánoch. Hostia si varia sami vo svojich kuchynkách, kde je sklokeramická varná doska, chladnička, mikrovlnka, rýchlo varná kanvica a kuchynský riad.

Pre väčšie skupiny je k dispozícií aj spoločná kuchyňa a jedáleň. V prípade obsadenia celej chaty zabezpečíme aj plnú resp.polpenziu.

Lyže a lyžiarky je možné odkladať v lyžiarni, parkovanie priamo pri chate.


Viac info: www.kamilka.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)