Chata Smrek a miniZOO v Jezersku
Ubytovanie pri kontaktnej miniZOO Štýlovo zariadená Chata Smrek na okraji zamagurskej obce Jezersko ponúka ubytovanie pre max. 8 osôb. Pri chate sa nachádza dvor plný zvieratiek - pony, koníky, koza, capek, .... Detičky čaká veľký dvor s možnosťou zapojiť sa do gazdovských prác, napr. kŕmenie, česanie domácich miláčikov alebo šantenie na priestrannej záhrade.
Kde: Jezersko, Pieniny a Zamagurie, východ SR, východ SR Mám záujem
Organizuje: Chata Smrek

Pridanou hodnotou je veľký dvor a priestranná záhrada pre pohybové aktivity.

Koníky a domáce zvieratká sú ustajnené priamo v areáli pri chate. Chata a minifarma je situovaná na priestrannom pozemku o výmere 3000 m2 v tichej lokalite, ďaleko od mestského zhonu a smogu.

Popis chaty:

Štýlovo zariadená Chata Smrek na okraji zamagurskej obce Jezersko ponúka ubytovanie pre max. 8 osôb.

Na prízemí chaty sa nachádza  posedenie v kamennej pivnici s krbom, malá herňa a samostatné WC. Na prvom poschodí je komfortne zariadená obývačka, efektívne prepojená s jedálenským kútom a vybavenou kuchyňou. Velkým benefitom je balkón prístupný z obývacej časti. Kúpeľňa so sprchou a toaletou sú na prvom poschodí. V podkroví sú 3 spálne, z toho jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Pre deti detská stolička, cestovná postieľka a hračky.

Na rozľahlej záhrade nájdete vonkajšie posedenie s krbom, samostatné ohnisko pre opekanie, jazierko s okrasnými kvetmi a zurčiaci potôčik. K chate patrí aj vlastné travnaté volejbalové ihrisko.

Lyžovanie 2017

Priamo v obci nájdete kvalitné zjazdovky - Ski Bachledova – Jezersko – Franková.


Viac info: www.chatasmrek.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)