Chata Vlčia jama pri Rajci
Horáreň Vlčia jama sa nachádza v objatí krásnych hôr Trenčianskeho kraja a v blízkosti Žilinského kraja. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, milovníkov prírody, rekreačnej turistiky, prírodných krás a rôznych zaujímavostí, v letnom i zimnom období.
Kde: Malé Lednice pri Rajci, západ SR Mám záujem
Organizuje: Horáreň Vlčia jama

Ubytovanie

v bývalej horárni s maximálnou ubytovacou kapacitou 14 osôb. Atmosféru spríjemňuje žblnkot horského potôčika pri horárni. K horárni vedie poľná cesta, ktorá je udržiavaná po celý rok. V letných mesiacoch je možné využiť vonkajšie otvorené ohnisko so stolom a lavicami. Pokiaľ si rezervujete u nás ubytovanie, budete mať k dispozícii celú chatu Horáreň bez ohľadu na počet ubytovaných osôb. Takto máte vždy istotu, že ubytovanie v chate bude v súkromí a pohode. Je možnosť parkovania vozidiel v garáži, ktorá je súčasťou objektu.. Ubytovanie a prenájom chaty je k dispozícii celoročne.

Ubytovanie v chate tvoria 2 poschodia s vlastnou kuchynkou na prízemí (mikrovlnka, chladnička, sporák ), samostatné sociálne zariadenie (2x umývadlo, 2x WC, 2x sprcha) sa nachádza na každom poschodí.

Okolie

V okolí Horárne Vlčia jama sa nachádza prírodná rezervácia Šujanské rašelinisko, Čierňanský rybník. Horáreň je vzdialená od mesta Rajec 5 km, kde môžete navštíviť termálne kúpalisko Veronika, Golf park Rajec. Ďalej môžete navštíviť kúpeľné mesto Rajecké Teplice, krajské mesto Žilina, Kľače s možnosťou jazdy na koňoch, Rajeckú Lesnú s najväčším pohyblivým Slovenským dreveným betlehemom, Súľov so zrúcaninami hradu, Čičmany s charakteristickou ľudovou architektúrou, rodisko Juraja Jánošíka v Terchovej a mnoho iných turistických a kultúrnych atrakcií.


Deti

si môžu spríjemniť pobyt na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom. Staršie deti si môžu na ihrisku zahrať futbal alebo  badminton. V chate majú k dispozícii detskú izbu s postieľkami - macko, ďalej detský kútik s hračkami.


Viac info: www.chatarajec.wz.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)