Drevenica pri agroturistickom penzióne Racibor - Chata Racibor
Chata sa nachádza v lone krásnej prírody Oravskej Magury, neďaleko historicky bohatej obce Oravský Podzámok. Strategická poloha poskytuje návštevníkom mnoho možností aktívneho odpočinku v zimnom i letnom období.
Kde: Oravský Podzámok, stred SR Mám záujem
Organizuje: Easy Deal s.r.o.

Chata Racibor je miesto pre Vašu rodinnú pohodu, či lyžovačku!

Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v pokojnom a atraktívnom prostredí Oravy. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, páriky i jednotlivcov.

Bezprostredná blízkosť lyžiarskeho strediska Racibor s novou štvorsedačkovou lanovkou a zasnežovaním Vám umožňuje byť na svahu pár minút po vykročení z chaty.

Nájdete u nás kvalitné prírodné a turistické podmienky a rôzne možnosti poznávania a odhaľovania prírodných krás a kultúrnych pamiatok.

Ponúkame Vám na prenájom novú, komfortne zariadenú drevenicu s kapacitou 10 lôžok.

Veľký ohradený pozemok zabezpečí dostatočne veľký a bezpečný priestor na hranie sa pre malé deti. Návštevníkom je k dispozícií vonkajšie posedenie na terase a pri ohnisku.

Chata s kapacitou 10 osôb

 • Z izieb a veľkej terasy s posedením je pekný výhľad na okolitú scenériu a rieku Orava. Milovníkov prírody poteší cvengot oviec z neďalekého salaša.
 • Na každom podlaží sa nachádza kúpeľňa s masážnym / parným sprchovacím kútom. V hornej kúpeľni je Vám k dispozícií hydromasážna vaňa.
 • Dolné podlažie pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne a veľkej izby. Dominantou izby je veľký teplovzdušný krb, ktorý prispeje k príjemnej rodinnej atmosfére. V kuchyni nájdete všetku potrebnú výbavu.
 • Na druhom podlaží sa nachádzajú 2 trojlôžkové izby, 1dvojlôžková izba, WC a kúpeľňa.
 • Samostatná izbička

 • Trojlôžkový apartmánik tvorí menšiu samostatnú ubytovaciu jednotku s plochou približne 20 m2.
 • Nachádza sa v nej kuchynský kút a WC so sprchou.
 • Cenník a pobyty

  Nasledujúca tabuľka udáva ceny za chatu s kapacitou 10 osôb.

  jún, september ... štandardne od 3 nocí ... 110 € / noc
  jún ... štandardne od 3 nocí ... 110 € / noc
  júl – august ... týždňové pobyty (sobota – sobota) ... 920 € / 7 nocí
  alebo si dohodnite vlastné obdobie

  Ku chate je možnosť prenajať si samostatnú izbičku 2+1 v cene 40 €. Cena za prenájom samostatnej izbičky bez chaty je stanovená po vzájomnej dohode.


  Viac info: http://chataracibor.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)