Holiday Village Tatralandia Liptovský Mikuláš
Holiday Village Tatralandia ponúka ubytovanie, gastronomické služby a Aquapark. Holiday Village spolu s Aquaparkom a Western City je zároveň súčasťou najväčšieho aqua fun parku v strednej Európe Tatralandia. Celoročne nekončiaca vodná zábava v 14 bazénoch (z nch 9 je celoročných) a na 30 tobogánových dráhach (z ktorých 9 je celoročných) obkolesených slovenskými veľhorami.
Kde: Liptovský Mikuláš, východ SR Mám záujem
Organizuje: Tatry mountain resorts, a. s.

O Holiday Village

Neklaďte fantázii hranice a užite si hravosť dieťaťa s hlavou v oblakoch! Hrali ste sa niekedy na indiánov či kovbojov? Túžili ste niekedy  po domčeku v romantickej ružovej záhrade alebo ste si vymysleli vlastný detský svet? V Holiday Village Tatralandia plníme sny.

Holiday Village Tatralandia totiž tvorí 155 bungalovov a apartmánov, rozdelených do 11 štýlových osád, ktoré ponúkajú ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku počas celého roka. Každá osada v sebe ukrýva vlastný príbeh, a tak si môžete byť istí, že pri každej návšteve tohto originálneho komplexu zažijete niečo nové. Dobrodružstvo aj zábava vás čaká v osadách U poľovníka, v Liptovskej dedine, Indiánskej osade, Rybárskej zátoke, Skautskom tábore, U vinára, v Remeselníckom dvore, Central parku, Detskom svete, Romantickej záhrade aj Westernovej osade. Každá z nich je vybavená štýlovými vonkajšími krbmi alebo ohniskami na grilovanie, detskými ihriskami, športoviskami, ktoré dopĺňajú najrôznejšie aktivity od bowlingu, cez stolný futbal až po 5D kino. V Holiday Village Tatralandia sa žiadeň deň nepodobá tomu predchádzajúcemu. Vždy je tu dosť miesta na objavovanie a prekvapenia.

Holiday Village spolu s Aquaparkom a Western City je zároveň súčasťou najväčšieho aqua fun parku v strednej Európe Tatralandia, kde si každý nájde niečo pre seba. V spojitosti s regiónom bohatým na prírodné i kultúrne bohatstvá, kongresovým centrom pre viac ako 400 účastníkov a dvoma štýlovými reštauráciami vzniká unikátne miesto ideálne pre rodiy s deťmi, mladých ľudí, ale aj firemné podujatia a teambuildingy v originálnej atmosfére.

Poskytované služby

Holiday Village Tatralandia ponúka rozsiahle služby, čím chceme prispieť k vašej úplnej spokojnosti a pohodliu. Okrem nasledovných spomenutých sme pripravení vyjsť v ústrety aj vašim individuálnym prianiam.

 • minimarket - otvorené každodenne od 7:00 do 15:30
 • požičovňa športových potrieb - otvorené každodenne počas sezóny v čase od 8:30 do 20:00
 • požičovňa spoločenských hier na recepcii - otvorené non-stop
 • bowling (2 dráhy) - otvorené každodenne od 10:00 do 22.00
 • kino 5D - otvorené každodenne od 14:00 do 22:00 – jedinečný zážitok vnímaný všetkými zmyslami
 • billiard - otvorené každodenne od 10:00 do 22:00
 • tenisový kurt a športoviská (streetball a volejbal v lete,  prírodné klzisko v zime)
 • šípky, airhockey, stolný futbal
 • game zone
 • ohniská a grily
 • concierge služby

V Holiday Village Tatralandie nie je možné ubytovanie pre zvieratá.

Navštívili nás

Každý hosť je v Holliday Village Tatralandia zvláštou celebritou. Svojou prítomnosťou nás však potešili a poctili aj osobnosti známe z televíznych obrazoviek a rádií ako Marcel Palonder, Michal Hudák, David Koller, Adela Banášová a Tomáš Bezdeda.

 

V areáli Tatralandia Holliday Resort pri vstupe z aquaparku do westernového mestečka sa tiež môžete vydať po stopách ďalších známych tvárí. Ich hviezdičky, celkom ako v Hollywoode, sú vstavané do chodníka slávy. Okrem mnohých ďalších tu nájdete Petru Kvitovú, Mahulenu Bočanovú, Vendulu Svobodovú, Leonu Machálkovú, Gábinu Partyšovú, Andreja Bičana, Martu Wiśniewsku, Ewu Gawryluk, Waldeka Błaszczyk, Moniku Mrozowsku, Pawieła Nastula, Tomasza Dedek a Wojciecha Majchrzak.

Apartmány a bungalovy

Nebuďte šedým priemerom. Ubytujte sa štýlovo a s fantáziou. Zažite detskú radosť a neobyčajné dobrodružstvá v rozprávkovom svete Tatralandia. Holiday Village Tatralandia vám poskytne miesto pre nezabudnuteľnú dovolenku uprostred slovenských hôr priamo v zábavnom komplexe Aquaparku Tatralandia a Westernového mestečka.

Ubytujte sa v jednom z troch typov domov rozdelených buď do radovej výstavby – apartmány alebo samostatne stojacich bungalovov. Každá ubytovacia jednotka má k dispozícii spoločenskú miestnosť (niektoré s krbom) so sedením, SAT TV, rádio, telefón, kuchynský kút, sprchu, WC a letnú terasu (niektoré s balkónom).

TYP A apartmán (1/4 + 1) - pozostáva zo spálne so 4 lôžkami umiestnenej v mezonete a spoločenskej miestnosti s možnosťou ďalšej prístelky.

TYP B bungalov (1/3 + 1) - pozostáva zo spálne s 3 lôžkami a spoločenskej miestnosti s možnosťou prístelky na poschodí.

TYP C bungalov (1/7 + 1) - pozostáva z jednej 4- a jednej 3-lôžkovej spálne umiestnených na nadzemnom podlaží a spoločenskej miestnosti na prízemí. Prístelku je možné pridať v spoločenskej miestnosti.

Gastronómia

Potešte svoje chuťové poháriky v štýlovej reštaurácii. Objavte u nás gastronomickú stránku Liptova. Nechajte sa prekvapiť neobyčajnými špecialitami, alebo stavte na istotu a vychutnajte si vašu obľúbenú slovenskú pochúťku. V tradičnom prostredí Zbojníckej koliby jedlám pripraveným skutočnými majstrami kulinárskeho umenia neodoláte. Začnite alebo ukončite deň skvelým jedlom a dožičte chvíľu potešenia očiam aj žalúdku.

Aquapark Tatralandia

Tatralandia Holiday Resort je najväčší aqua fun park v strednej Európe. Aqua Park Tatralandia žije celoročne nekončiacou vodnou zábavou v 14 bazénoch (z nch 9 je celoročných) a na 30 tobogánových dráhach (z ktorých 9 je celoročných) obkolesených slovenskými veľhorami.

Vychutnajte si farebný svet unikátnych zážikov, ktoré rozžiaria oči vašim deťom a dostanú zaručene aj vás. Čas vám tu zbehne doslova ako voda, zatiaľ čo cez Tatralandiu preletíte takmer dvoma kilometrami šmýkacích dráh. Spomaliť vám ho však pomôžu vodné relaxačné atrakcie, komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr, Keltský saunový svet, ale aj Wellness Paradise, miesto absolútneho relaxu spojeného s masážami, kupeľmi, zábalmi a ďalšími liečivými procedúrami.

Deti nájdu svoj kúsok raja na Ostrove pirátov z Karibiku a v Summer City. A nie len to – v Tatralandii ich čaká aj množstvo animačných programov.


Viac info: www.tatralandiavillage.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)