Hotel Gold*** - priateľský k deťom
Špecializujeme sa na rodiny s deťmi. Práve detičky udávajú rytmus nášmu hotelu a preto sa radi označujeme ako detský hotel. Svojím prístupom sa snažíme priblížiť Vaším drobcom a splniť im každý ich sen. Ponúkame rôzne špeciálne služby pre detičky, aby sa Vaša dovolenka stala príjemnou a nezabudnuteľnou spomienkou, ale hlavne, aby na ňu nezabudli Vaše deti... :)
Kde: Terchová, stred SR Mám záujem

Hotel Gold*** Vám ponúka príjemné ubytovanie a pestrý výber izieb s krásnym výhľadom na Malú Fatru a sochu zbojníckeho kapitána Juraja Jánošíka. Pripravili sme pre Vás 23 izieb s celkovou kapacitou 45 lôžok a 35 prístelok.

K dispozícii sú štyri apartmány, 16 dvojlôžkových izieb s prístelkou, 1 dvojlôžková izba s dvoj prístelkou a veľkým balkónom, 1 jednolôžková s prístelkou a jedna dvojlôžková izba bez prístelky. Každá izba má k dispozícii káblovú televíziu, chladničku, telefón, wifi pripojenie, ktoré je zdarma a vlasnú kúpeľňu s WC. Kúpeľne na niektorých izbách sú vybavené sprchou alebo vaňou. Apartmány majú dva balkóny, veľkú obývačku a na apartmáne sa nachádzajú dve WC.Celý Hotel Gold*** je zabezpečený wifi, ktoré je zadarmo.

- Deti papajú v reštaurácii
Deti si u nás nájdu ich špeciálny lístok, snažíme sa, aby v ňom našli vždy veľa vitamínov, aby bolo papanie zdravé a chutné. V prípade, že dieťa potrebuje špeciálnu diétu stačí osloviť náš personál, ktorý Vám pomôže ho zmeniť.

- Detsky kútik v reštaurácii

- Deti v izbách (bezpečie a pohodlie)
Detské postieľky, schodík k umývadlu, koberček na hranie, detská WC doska, bezpečné rohy, bezpečné elektrické zásuvky, protišmykové podložky do vane, taktiež si môžete zapožičať baby monitor

- Potreby pre deti
Stratili ste dudlík, minuli sa Vám plienky, zabudli ste fľašku doma alebo Vám niečo chýba? Nevadí základné veci si môžete zakúpiť aj na recepcii hotela.

- Top kozmetika pre Vaše detičky (Detská kozmetika MANUFAKTURA)
Milé maminy, preto že aj nám záleží na Vaších detičkách Vám okrem bežnej kozmetiky ponúkame tieto špeciálne prípravky vyrobené z čistej prírody. Veríme, že s touto kozmetikou budete natoľko spokojné, že ju začnete používať pravidelne aj doma. Tieto výrobky nájdete na našej recepcii.

- Detská lyžiarska a snowboardová škôlka
Profesionálny tím inštruktorov a pedagógov sa postará o vaše ratolesti a vy si môžete v kľude zalyžovať. Nadštandardné vybavenie škôlky a skúsení inštruktori - to je ideálna kombinácia na dosiahnutie čo najväčšej efektivity výuky.

- Babysitting priamo na lyžiarskom svahu Paseky vo Vrátnej
Keď už Vaši drobci nevládzu s Vami lyžovať a sú unavení, nezúfajte môžu si oddýchnuť v Babysittingu priamo na svahu. Deti si tam oddýchnu, zahrajú sa a keď už budete do sýtosti vylyžovaní, prídete si ich tam vyzdvihnúť. Cena je na prvú hodinu 3,50 eur na dieťa ale s nami zaplatíte za prvú hodinu iba 1 euro.

Čo všetko ponúkame Vám a Vaším detičkám:
- mini ZOO v Terchovskej záhrade (počas jari a leta)
- špeciálne ceny pre deti (viď cenník),
- špeciálny detský lístok,
- detské postieľky,
- baby monitor,
- baby traker (vyhľadávač detí, dieťa nájde do 30 metrov),
- veľký detský kútik, kde sa môžu hrať a maľovať pekné obrázky,
- veľké detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkami a MAXI trampolínou,
- detskú babysitterku,
- výlety na koníkoch,
- kŕmenie zvieratok: králiky, sliepočky, húsky, kravičky, ovečky a samozrejme koníkov,
- návšteva nemocnice pre vtákov najmä orla skalného (Zázrivá),
- zbieranie liečivých byliniek, hľadanie hríbov,
- hľadanie Jánošíkoveho pokladu, krátke ale aj dlhšie prechádzky,
- kurzy plávania,
- kurzy lyžovania pod vedením profesionálnych inštruktorov,
- sánkovanie, lopárovanie, guľovanie, stavanie snehuliakov a snehových hradov,
- výlety na hrady, návšteva Jánošíkoveho múzea,
- púšťanie šarkanov.


Viac info: www.hotel-terchova.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)