Hotel Grand**** Jasná Nízke Tatry
Wellness Hotel Grand**** ponúka ubytovanie, gastronomické služby a wellnes/spa. Ponúka VIP program pre rodiny s deťmi, špeciálne benefity pre deti, množstvo aktivít pre celú rodinu a vybavili sa všetkým, čo môže Váš pobyt zjednodušiť a spríjemniť. V hoteli priamo pod strechou Nízkych Tatier má prevádzku lužiarska aj snowboardová škola.
Kde: Demänovská dolina, Liptovský Mikuláš, východ SR Mám záujem

Hotel

V prestížnom Hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier,bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré Vám spríjemnia Váš oddych pod Chopkom.

Vychutnajte si maximálny luxus počas zimnej lyžovačky – Hotel Grand je postavený priamo pri lyžiarskej zjazdovke, od hotela majú lyžiari k údolnej stanici lanovky iba pár metrov.  Hotel leží priamo v srdci celoročného strediska cestovného ruchu v Jasnej, počas pobytu oceníte tesnú blízkosť turistických atrakcií. Ponorte sa do ticha a relaxujte v hotelovom wellness centre. Urobte si od každodenného života chvíľu voľna – zážitok z pobytu sme povýšili na nový level. Nielenže budete ohromený neobyčajnými výhľadmi, nadchnú Vás aj služby priateľského personálu, excelentná kuchyňa a komfortne zariadené vkusné izby. Kľúč od každej z nich je zároveň kľúčom od Vášho nezabudnuteľného pobytu v Nízkych Tatrách.

Leto ponúka ideálny čas, aby ste si vychutnali jeho slnečnú terasu s neopakovateľným výhľadom a nadýchli sa čerstvého vzduchu Liptova, zatiaľ čo zima je momentom, keď si v Jasnej užijete najlepšiu lyžovačku. Vďaka dokonalej kombinácii výhod ski in-ski out hotela situovaného v centre Jasnej priamo pri nástupnej stanici moderného lyžiarskeho strediska a vybaveniu spĺňajúceho náročné požiadavky našich hostí si môžete dopriať hýčkavý luxus, či už je dôvodom Vašej návštevy biznis, rodinná dovolenka alebo ste si prišli len tak oddýchnuť.

DETSKÝ HOTEL

VIP PROGRAM PRE RODINY A DETI

Wellness Hotel Grand Jasná je prvým skutočne „kids friendly“ a rodinne orientovaným hotelom v regióne. My vieme, že skutočne dobrá rodinná dovolenka závisí na spokojnosti tých najmenších členov rodiny. Práve preto sme pre Vás pripravili špeciálne benefity pre deti, množstvo aktivít pre celú rodinu a vybavili sme sa všetkým, čo môže Váš pobyt zjednodušiť a spríjemniť.

U nás sú rodiny proste VIP hosťami.

Tri pragmatické výhody

V Hoteli Grand Jasná sme posunuli hranicu veku detí vyššie, aby ste si Vy mohli užívať dlhšiu dovolenku alebo dopriať viac aktivít.

 • Deti do 15 rokov (počas leta) alebo deti do 6 rokov (počas zimy) zdieľajú izbu s dospelými zdarma
 • Raňajky pre deti do 15 rokov (počas leta) alebo deti do 6 rokov (počas zimy) zdarma
 • Detská postieľka zdarma

Myslíme rovnako na ratolesti na mamičky a oteckov

 • Detské menu v reštaurácii, pretože deti majú svoju vlastnú predstavu o tom, čo je chutné
 • Detský kútik pri reštaurácii, ak deti jedia šikovnejšie a rodičia si chcú dopriať trochu súkromia
 • Keksíky pre mlsné jazýčky vždy o  16.00 hod  na recepcii, veď energiu treba dopĺňať a sladké ide aj tak do iného žalúdku
 • Detské rukávniky a plávacie kolesá požičiavame pri bazéne na recepcii wellness grátis, lebo čvachtanie vo vode patrí k dobrej dovolenke a treba preveriť výskyt ponoriek
 • Možnosť zakúpenia detských županov na recepcii, veď aj Spiderman má svoj dres
 • Pre Váš relax zapojte svoje detičky do niektorej z organizovaných aktivít alebo Vám radi zorganizujeme babysitting na objednávku (za poplatok)

PROMINENTNÍ HOSTIA

Počas krátkej histórie hotela ho už stihlo vďaka jeho renomé poctiť svojou návštevou mnoho osobností spoločenského života.

Medzi nimi aj súčasný prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič, ďalej herci a osobnosti televíznej obrazovky ako Jan Kraus, Ivana Chýlková, Peter Marcin, Miroslav Noga, Štefan Skrúcaný, Ján Króner, Zuzana Hajdu aAndy Kraus, takisto hudobníci Diabolské husle, Marcela Laiferová, Ilona Csáková, Ivan MládekDaniel Nekonečný a modelky Andrea Verešová či Lucia Hablovičová.

HOTELOVÉ SLUŽBY

Hotel Grand ponúka rozsiahle služby, čím sa chceme prispieť k vašej úplnej spokojnosti a pohodliu. Okrem nasledovných spomenutých sme pripravení vyjsť v ústrety aj Vašim individuálnym prianiam.

 • požičovňa bicyklov a športových potrieb
 • požičovňa spoločenských hier
 • detský kútik
 • internetový kútik
 • wifi pripojenie (pokrytie: hotelová hala, lobby bar, veľká a malá konferenčná sála)
 • biliard (6 € /hod.)
 • parkovanie pri hoteli
 • laundry service – pranie a žehlenie
 • denná tlač
 • trezor
 • ski bus

V hoteli má prevádzku aj

 • stredisková lyžiarska a snowboardová škola
 • požičovňa lyžiarskeho, bežeckého, snowboardového výstroja a doplnkov
 • moderná úschovňa lyžiarskeho  a snowboardového výstroja
 • športový obchod so značkovým oblečením a doplnkami

Izby a apartmány

Doprajte si pokoj a dokonalé súkromie, neprichádzajte však pritom o panoramatický výhľad a o blízkosť služieb, ktoré potrebujete k svojmu komfortnému pobytu na horách. Pohodlne si ľahnite, vydýchnite si a nechajte Vaše myšlienky plynúť. O všetko ostatné sa postaráme za Vás.

Naším cieľom bolo navrhnutie štýlového bývania, ktoré Vám poskytne základňu pre dokonalé potešenie z pobytu. A výsledok? Vkusná elegancia, čisté línie a komfort rovnako ako v pohodlí domova. Prídete, no nebudete chcieť odísť – a našou satisfakciou je práve tento Váš pocit.

Rozhodnite sa pre pobyt priamo pod strechou Nízkych Tatier – Chopkom - a využite jednoduchú dostupnosť skvelej lyžovačky rovnako ako blízkosť panensky čistej prírody.

V Hoteli Grand Vám ponúka nasledovné typy izieb:

 • Dvojlôžková izba
 • Dvojlôžková izba LUX
 • Apartmán
 • Mezonetový apartmán

GASTRONÓMIA

„Chuť – to je láska a krása.“ - Ralph Waldo Emerson

Zažite oboje cestou na vrchol kulinárskeho umenia. Šéfkuchár Hotela Grand Vás bude rozmaznávať exkluzívnymi špecialitami a spolu s ich tímom Vás radi potešia tradičnou kuchyňou bohatých slovenských chutí rovnako ako rafinovanými výtvormi dnešnej kreatívnej gastronómie.

Predstavte si kvetinovú záhradu s kamennou podlahou a očarujúcim výhľadom. V letnej sezóne je k dispozícii terasa s možnosťou grilovačiek a opekania prasiatka pri liptovskej ľudovej hudbe.

Objavte kulinársku stránku Liptova!

WELLNESS & SPA

„ Pravá krása vychádza z vnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“ - Paulo Coelho

Nájdite túto harmóniu vďaka času strávenému vo wellness centre nášho hotela. Naše zmysly hýčkajúce masáže, voňavé sauny a inovatívne terapie sú cestou k Vašej vnútornej rovnováhe.

U nás nemusíte hľadať dôvod, aby ste si mohli dopriať výnimočné potešenie. Našu mimoriadnu starostlivosť a pozornosť si totiž zaslúžite! Ponorte svoje zmysly do oázy ticha a nechajte sa rozmaznávať našimi odborníkmi. Porozprávajte sa s nimi a nechajte ich, aby Vám pomohli nájsť pre Vás to najvhodnejšie.

Naším cieľom je, aby naša ponuka bola odrazom Vašich požiadaviek a prianí. Nechajte sa nami zlákať, zatvorte oči a užite si kráľovský pocit bezvážia.


Viac info: www.grandjasna.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)