Hotel Hubert**** - hotel priateľský k ekológii v Tatrách
Ekológii priateľský hotel v krásnom tatranskom prostredí, príjemné a pohodlné izby s dostatkom priestoru pre hry detí, balkóny s výhľadom na krásnu prírodu a park hotela so vzácnymi rastlinami a drevinami, jazierkom s rybami a minizoo. Pre deti špeciálny detský kútik, preliezky a hojdačky v areáli. Získal ocenennia Hotel roka 2000, Hotel roka 2001, Hotel roka 2003, Hotel roka 2004 udelené Medzinárodnou Asociáciou Hotelov a Reštaurácií.
Kde: Gerlachov 302, Vysoké Tatry, východ SR Mám záujem
Organizuje: Hotel Hubert****

Tak krásne a tak ďaleko ste ešte nedovideli: MAGICKÝ HOTEL - MAGICKÁ HORA

Detský raj

Slovo DETI sa u nás píše veľkými písmenami a preto je pre našich najmenších pripravená herňa so špeciálnym detským kútikom. vo vonkajšom areáli sa môžu vyšantiť na preliezkach a hojdačkách...

Ubytovanie

Hotel s celkovou kapacitou 105 lôžok Vám ponúka možnosť ubytovať sa v útulných a moderne zariadených izbách.

Hotel Hubert**** Vital Resort poskytuje ubytovanie v 2 jednolôžkových izbách, 30 dvojlôžkových izbách, 4 priestranných apartmánoch a 3 luxusných apartmánoch, všetky s možnosťou prístelky.

Súčasťou hotelového komplexu je depandance "Vila Horec", ktorá poskytuje ubytovanie v 13 dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne.

Vital resort

Doprajte si potešenie a vyberte si z našej ponuky:

  • Oáza THALASSO vonkajší a vnútorný bazén so slanou vodou, whirlpool, sauny a fitness
  • Oáza WELLNESS & BEAUTY - harmónia medzi zdravím a krásou, poteší telo aj dušu.
    Vychutnajte si komplex procedúr a terapií, kúpele, kozmetika, masáže a zábaly, ktorým dominujú špičkové Thalasso terapie a Babor kozmetika.
  • Indoor ŠPORTY
  • Outdoor ŠPORTY
  • ADRENALÍN
  • MINIZOO - najkrajší areál so ZOO v Tatrách
  • KONSKÝ RANČ - pokochajte sa a zajazdite či už s doprovodom alebo bez, pre deti je možná jazda na poníkovi, jazda na koči či v zime na saniach

Gastronómia

Niečo pre gurmánov,

štýlová hotelová reštaurácia s letnou terasou a japonskou záhradou ponúka možnosť vychutnať si tie najlepšie gurmánske špeciality pod vedením skúseného majstra šéfkuchára.

Súčasťou hotela je kaviareň a vínotéka so širokou ponukou lahodných vín všetkých odrôd.

Gerlachovská chalupa slúži na príjemné posedenie v letných mesiacoch.

V areáli hotela sa nachádza slovenská reštaurácia U Tinkera, v ktorej ponúkame jedinečný výber slovenských netradične servírovaných jedál, pripravovaných na ražni a rošte a k nim výborné slovenské vína. V ponuke nechýba celé prasiatko, jahňa, či pečené koleno a to za zvukov ľudovej hudby.

Prajeme zážitkovú gastronómiu

 


Viac info: www.hotel-hubert.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)