Hotel Liptov** v Demänovskej doline
Návštevníkom Hotela Liptov ponúkame okrem útulného ubytovania a kvalitnej kuchyne aj možnosť zábavy v nočnom aj dennom bare, pre rodiny s deťmi detský kútik a množstvo iných športových atrakcií. Pri návšteve Jasnej určite nezabudnite navštíviť Hotel Liptov.
Kde: Demänovská Dolina, stred SR Mám záujem

Lokalita

Horský hotel Liptov sa nacháza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Dáva Vám jedinečnú možnosť, či už v zime alebo v lete, zažiť nezabudnuteľnú dovolenku v najväčšom lyžiarskom stredisku Slovenska - Jasná Nízke Tatry. Jasná svojim návštevníkom ponúka mnoho možností na relax v nádhernom prostredí Demänovskej doliny. Poloha hotela vytvára výborné podmienky pre turistov, lyžiarov aj snoubordistov. V blízkosti sa nachádzajú stanice lanovky Otupné, vzdialené 5 minút chôdze a Biela Púť vzdialená 8 minút chôdze.

V tesnej blízkosti hotela sa tiež nachádza Vrbické pleso, ktoré hlavne v lete nadchne každého návštevníka. Okrem tradičnej turistiky a prehliadky jaskýň demänovskej doliny je tu možnosť tráviť čas aj netradične, a to napríklad výhľadom na Tatry z vtáčej perspektívy vďaka paraglidingu, v stredisku sa tiež nachádza novo vybudovaný Bike Park s cyklotrasami všetkých obtiažností a mnoho ďalších atrakcií.

Ubytovanie

Kapacita hotela je 140 / 175 lôžok. K dispozícii je 51 izieb z toho 35 dvojlôžkových, 10 rodinných a 5 turistických. Hotel je rozdelený na tri trojposchodové pavilóny označené A,B a C. Na ubytovanie ponúkame nasledovné tri typy izieb:

IZBA 2+1

Dvojposteľová izba s prístelkou. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vaňa, toaleta). Na izbe je aj TV pripojka, televizny prístroj dodáme na požiadanie. Každá izba má tiež malý balkón. 35 izieb.

IZBA 4 "RODINNÁ"

Štvorposteľová izba s možnosťou dodania prístelky. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vaňa, toaleta). Na izbe je aj TV pripojka, televizny prístroj dodáme na požiadanie. Každá izba má tiež malý balkón. 10 izieb.

IZBA 5 "TURISTICKÁ"

Päťposteľová izba s možnosťou dodania prístelky. V rámci izby je umývadlo, spoločné sprchy a toaleta su na chodbe. Každá izba má tiež malý balkón. 6 izieb.

Každá izba je vybavená rádiobudíkom s možnosťou priobjednania TV na izbu za jednorázový poplatok 2 € na celý pobyt.

Ponúkame možnosť ubytovať sa aj s domácim zvieratkom za jednorázový poplatok 7 € na celý pobyt.

Reštaurácia a bary

V hoteli sa nachádza reštaurácia s celodenou prevádzkou a taktiež denný a nočný bar a altánok s krbom tzv. "Humno" a vonkajšie ohnisko.

Reštaurácia a jedáleň

Hosťom je k dispozícii jedáleň s kapacitou 120 miest, nočný bar, denný bar.

Stravovacie služby na hoteli Vám ponúkame vo forme polpenzie. V prípade záujmu o plnú penziu je možné si ju dokúpiť na recepcii hotela. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere pozostávajú z polievky, hlavného jedla a dezertu podľa aktuálneho menu.

Novinkou nášho hotela je reštaurácia, kde Vám ponúkame možnosť vychutnať si výborné jedlo v príjemnom prostredí jedálne alebo letnej terasy. Našu ponuku tvorí domáca kuchyňa či špeciality šéfkuchára za bezkonkurenčnú cenu. V ponuke je okrem stáleho jedálneho lístka aj letný jedálny lístok s pochúťkami pre každého. Nádherné prostredie spolu s našimi službami vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Otváracie hodiny: Pondelok – Nedela: 8:00 - 21:00

Naše zariadenie ponúka priestory a zabezpečuje plný servis pre najrozličnejšie spoločenské udalosti, či už ide o rodinné oslavy ( svadby, krstiny, jubileá), prezentácie alebo firemné akcie.

Náš kreatívny tím Vám zabezpečí full-service v oblasti cateringu a párty servisu na hoteli a jeho areáli formou bufetu, menu, barbeque podľa Vášho priania. Základom efektívnej spolupráce je dôkladná príprava. Na základe Vašich požiadaviek vypracujeme návrh, ktorý Vám po spoločnej konzultácii náš odborný team ušije priamo na mieru. Naši pracovníci sú pripravení splniť aj špecifické požiadavky našich klientov (vegetariánska kuchyňa, židovská kuchyňa, bezlepková strava a iné).

Denný bar "Kôlňa"

Po dobrom jedle si doprajte pohodlie v našom dennom bare Kôlňa pri šálke kávy. Nachádza sa v blízkosti recepcie v hotelovej hale. Privíta Vás príjemná obsluha a možno budete milo prekvapený širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov a ich cenou. Počas horúceho dňa sa prídite osviežiť miešanými nápojmi alebo pivkom po náročnej turistike. Mysleli sme aj na zlé počasie a v tom prípade sa môžte zahriať napríklad vareným vínom. Počas letnej sezóny je bar otvorený 24 hodín.

RETRO bar

Nočnú zábavu zabezpečuje náš Retro bar. Ten je známy v celej Jasnej vďaka svojej nezabudnuteľnej atmosfére. Počas zimnej sezóny sa tu konajú rôzne párty aj koncerty. Najlepšia zábava v Jasnej, to je Retro bar!

Altánok s krbom "Humno", ohnisko

Ak máte záujem o grilovačku alebo opekačku, pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko alebo naše "Humno" - krytý altánok s grilom. Je možné si ho rezervovať pre skupiny na súkromné akcie.

Šport a zábava

Ak sa rozhodnete pre oddych na hoteli, neváhajte využiť množstvo atrakcií, ktoré ponúkame našim hosťom. Či už v interiéri hotela, kde sa nachádza horolezecká stena, biliard, šípky, ping pong, obrie človeče, pre našich najmenších hostí detský kútik a množstvo spoločenských hier. Pre hostí je tiež k dispozícii Wifi pripojenie zdarma. V hotelovej hale je taktiež hotelový prístupný počítač. V exteriéri hotela sa nachádza obrí šach, .

Vonku pri hoteli sa nachádzajú športové ihriská, funpark, detské ihrisko s bazénom, ohnisko aj krytý grill.

V okolí sa nachádza množstvo peších aj cyklistických trás, pre náročných cyklistov bike park priamo v stredisku a mnoho iných atrakcií.

Taktiež Vám vieme zabezpečiť množstvo rôznych adrenalínových športov v okolí ako paragliding, rafting, zorbing a mnoho ďaľších.

Interiér hotela

V interiéri hotela sa nachádza množstvo atrakcií a hier takže ani v zime ani keď prekvapí letný dážď sa určite nudiť nebudete.

 • Detský kútik

Pretože veľmi radi privítame rodiny s deťmi, snažíme sa im čo najviac spríjemniť pobyt na hoteli. Preto máme pre deti miesto, kde sa môžu bezstarostne hrať kľudne aj celý deň. Samozrejme bez poplatku.

 • Indoorová lezecká stena

Pre všetkých ubytovaných hostí máme zdarma k dispozícií horolezeckú stenu, výstroj aj inštruktora. Pripravené sú cesty či už pre začiatočníkov, tak aj pre skúsenejších lezcov. Na stenu je možné liezť iba v sprievode nášho inštruktora, ktorý zabezpečí vybavenie a bude dbať na Vašu bezpečnosť.

 • Ping pong
 • Obrí šach
 • Obrie človeče nehnevaj sa
 • Biliard
 • Šípky
 • Stolný futbal

Exteriér hotela

 • Basketbalové ihrisko
 • Futbalové ihrisko
 • Detské ihrisko - preliezačky, pieskovisko atď.
 • Predná terasa
 • Zadná krytá terasa
 • Ohnisko
 • Krytá miestnosť s grilom na barbecue a sedením
 • Detský bazén
 • Obrí šach
 • Trampolína
 • Fun park - Zdá sa Vám čudné, keď vidíte v lete ľudí obutých v lyžiarkach a snowboardových topánkach? U nás to čudné nie je, pretože v areáli hotela máme Fun park vybavený umelou trávou, takže jazdiť sa dá aj keď už snehovej pokrývky dávno niet.

Aktuálny cenník

ZIMNÁ SEZÓNA

Cenník platný od 3.1.2012 do 5.4.2012

Ubytovanie s polpenziou pre jednu osobu na jednu noc (dospelý 12+) Izba Polpenzia Cena
2 + 1 Dvojlôžková izba s kúpeľňou a WC (možná jedna prístelka) 21,50 € 8.50 € 30.- €
4 'rodinná' Štvorposteľová izba s manželskou posteľou a dvojposchodovou posteľou (WC a kúpeľňa) 16,50 € 8.50 € 25.- €
5 'turistická' Päťposteľová izba s dvoma dvojposchodovými posteľami a extra posteľou 11,50 € 8.50 € 20.- €
Prísteľka 6,50 € 8,50 € 15,- €
* ubytovací čas je od 14:00 a odchod do 10:00

Zľavy
Ubytovanie pre dieťa do 6 rokov bez nároku na služby (lôžko,strava) 100% zľava
Ubytovanie s polpenziou pre dieťa do 6 rokov 50% zľava
Ubytovanie s polpenziou pre dieťa od 6 do 12 rokov 40% zľava
Skupiny - dohodou
Za skupinu sa považuje minimálne 20 osôb s rovnakým dátumom príchodu/odchodu a rozsahom objednaných služieb.
Iné poplatky
Miestna daň osoba/deň 1.- €
Pobyt s domácim zvieratkom (pes ap.) jednorazovo 7.- €
TV prijmač jednorazovo 2,- €

Jedna osoba v dvojlôžkovej izbe - 75% z celkovej ceny ubytovania za dvojlôžkovú izbu.

Jedna osoba v troj/viac lôžkovej izbe - 50% z celkovej ceny ubytovania za trojlôžkovú izbu. Ceny sú uvedené za ubytovanie a polpenziu na jednu osobu a na jeden deň.

POLPENZIA - Raňajky formou švédskych stolov - Večera pozostávajúca z polievky a hlavného jedla


* upozornenie : Do 11:00 sa ešte odubytovanie toleruje. Každá načatá hodina po 11:00 v deň odchodu sa účtuje sumou 5,- Eur ak nie je vopred dohodnuté inak na recepcii hotela.

Taktiež pri príchode sa účtuje vratná záloha za kľúče v sume 10,- Eur. Pri príchode sa platí vopred v hotovosti. Neskoré príchody po 21:00 treba hlásiť vopred najneskôr do 16:00 v deň príchodu. V opačnom prípade si vyhradzujeme právo neohlásenú izbu po 21:00 znova predať.

* Všetky ceny sú vrátane 20% DPH.

 Viac info: www.hotel-liptov.com (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)