Hotel *** Marlene - Oščadnica
Hotel je vybudovaný v architektúre typickej pre oblasť Kysúc s použitím prírodných materiálov, čo mu dodáva jeho charakteristickú veľmi príjemnú a pokojnú atmosféru. V hoteli je pre Vás k dispozícií špičková kuchyňa, bar, konferenčná miestnosť, detský kútik, wellness štúdio a samozrejme kráľovské pohodlie v izbách a apartmánoch.
Kde: Veľká Rača, Kysuce, stred SR Mám záujem

Ubytovanie

Hotel *** Marlene ponúka ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je 108 lôžok. Každá izba je vybavená soc. zariadením, sprchou (prípadne vaňou), TV, telefónom, bezplatným pripojením na internet.

Ubytovať sa môžete v dvoch objektoch - priamo v hoteli *** Marlene, kde sa nachádza reštaurácia, wellness centrum, nočný bar, alebo vo vedľajšom novovybudovanom Kongresovom centre, ktoré je od budovy hotela *** Marlene vzdialené 40 metrov.

Reštaurácia

Reštaurácia vyniká svojou špičkovou kuchyňou a skvelou obsluhou.
V jedálnom lístku nájdete množstvo delikátnych jedál tak z domácej kuchyne, ako aj z medzinárodnej kuchyne.
Pokiaľ si budete vychutnávať naše jedlo a príjemnú atmosféru Vaše deti sa môžu hrať v detskom kútiku, ktorý je súčasťou reštaurácie.
Vonkajšia terasa je ako stvorená pre posedenie počas príjemných dní a teplých večerov.
Samozrejmosťou je prítomnosť obsluhy a podávanie jedál či nápojov.
Na terase si môžete zahrať maxi šachy a pre deti máme vonkajšiu šmýkačku a hojdačku. V tesnej blízkosti sa nachádza detské ihrisko.

 

Aktivity

Súčasťou hotela *** Marlene je aj multifunkčné ihrisko s umelou trávou a osvetlením. Počas leta sa využíva na tenis, futbal a iné letné aktivity, v zimnom období slúži ako otvorené klzisko.

Či už po aktívne strávenom dni, alebo počas príjemného relaxu u nás v hoteli Marlene Vám isto dobre padne návšteva wellness centra s bazénom, saunou, vírivou vaňou a s možnosťou masáže. Wellness centrum sa nachádza v prízemí hotela Marlene. V priestoroch šatní sú uzamykateľné skrinky.
Wellness centrum je prístupné aj pre neubytovaných hostí.


Viac info: www.marlene.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)