Hotel Montfort**** v Tatranskej Javorine
Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest , žiadni turisti či návštevníci LEN VY. Vitajte v hoteli Montfort****, v raji ticha uprostred prírody, na mieste so zaujímavou históriou, s ponukou atraktívnej dovolenky a relaxu v štýle wellness. Pre rodiny s deťmi je pripravený detský kútik, kde na požiadanie zabezpečíme opateru detí.
Kde: Tatranská Javorina, východ SR Mám záujem

Izby a apartmány

Hotel Montfort poskytuje svojim hosťom ubytovanie v pohodlných a vkusných izbách rozličných typov, od jedno a dvojposteľových izieb, izby pre hendikepovaných hostí, cez rodinné suity a komfortné apartmány až po V.I.P. apartmán. K dispozícii sú izby pre nefajčiarov.

Rodinná izba:

Vybavenie: 2 samostatné dvojlôžkové izby (so samostatným vchodom) prepojené spojovacími dverami, vaňa alebo sprchovací kút, WC, sušič vlasov, TV + SAT, telefón, wifi, internet, minibar, župan, papučky, prístelka (na vyžiadanie)

Cena

od 60 € na dospelú osobu s raňajkami

Z okien a balkónov väčšiny izieb sa otvára prekrásny pohľad na Belianske Tatry.

Všetky izby sú vybavené priamou telefónnou a internetovou prípojkou, chladničkou s minibarom, TV so satelitným príjmom, trezorom, zabezpečovacím kartovým systémom, komfortnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom, sušičom na vlasy a WC.

Celková ubytovacia kapacita je 115 lôžok + 10 prísteliek.

Wellness

Relaxačný bazén s protiprúdom

Pobytom v bazéne s protiprúdom sa uvoľňuje stres a napätie, čo zároveň napomáha odstrániť svalovú únavu.

Detský bazén

Malý bazén, v ktorom sa pod dozorom rodičov môžu z vody tešiť aj menšie ratolesti.

SAUNY

Sauna má blahodarný účinok na ľudský organizmus. Pobytom v saune dochádza k výraznému uvoľneniu svalov, zvyšuje sa kĺbová ohybnosť, zvyšuje sa látková výmena, zlepšuje sa tepelná regulácia tela.

Soľná parná sauna

Soľ má priaznivé účinky na pokožku - zabezpečuje jej prirodzený peeling a celkové prekrvenie. Soľná parná sauna je mimoriadne vhodná pri alergiách, nádche a všetkých ochoreniach dýchacích ciest, pri reumatických ťažkostiach, aj na celkovú detoxikáciu organizmu.

Fínska sauna

Fínska sauna má priaznivé účinky na zdravie človeka. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a napomáha stimulácii obranyschopnosti organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny.

Bylinková parná sauna

Bylinkový parný kúpeľ prináša jedinečný zážitok pre telo i dušu. Má relaxačné, dezinfekčné, protizápalové a hojivé účinky.

Eukalyptová parná sauna

Inhalovanie eukalyptovej pary slúži ako prevencia  pred vírusovými ochoreniami, bakteriálnymi infekciami a uvoľňuje dýchacie cesty. Táto sauna je účinná pri liečbe nádchy, alergií a iných ochorení dýchacích ciest.

Kvetová parná sauna

Kvetová parná sauna využíva príjemné účinky tepla, vlhkej pary, vonných esencií a pokoja. V parnej saune získate príjemný pocit zotavenia a regenerácie.

Infrasauna

Zohriatie tela infražiarením stimuluje a zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov. Aktivita, odolnosť zdravých častí tela a orgánov sa zvyšuje! Telo sa prečistí a omladne zvnútra aj zvonka!

JACUZZI

Príjemná vodná mikromasáž vo vírivke uvoľní každý jeden sval Vášho tela.

Gastronómia

K hotelu neodmysliteľne patrí reštaurácia s bohatým výberom gastronomických špecialít tradičnej miestnej, ale aj svetovej kuchyne. Invencia kuchárov poteší aj zástancov diétneho spôsobu stravovania. Hostia si iste pochutnajú aj na dobrej káve a zákusku v kaviarni alebo v dennom bare hotela.

Teplo ohňa z otvoreného kozuba a útulné prostredie Slovenskej izby s umeleckými folkórnymi dekoráciami láka hostí k posedeniu s ponukou jedál národnej kuchyne a grilovanými špecialitami.

Spoločenské priestory

Prekrásna prírodná scenéria a ukľudňujúce ticho vytvárajú ideálny rámec pre organizovanie rokovaní, školení, firemných prezentácií a sympózií, jazykových kurzov, ale aj plesov či osláv.

Elegancia veľkorysej vstupnej haly hotela Montfort s nádherným panoramatickým výhľadom na protiľahlý Nový vrch a vrch Muráň.

Široký oblúk a pôsobivé vysoké presklenie umožňujú výstavbu scény pre divadelné predstavenia či tanečné a hudobné vystúpenia. Galéria s kaviarňou a veľký foyer zároveň poskytujú príjemné posedenie v pohodlných pohovkách.

Aktivity v hoteli a okolí

Hotelové aktivity

Ak počasie nepraje turistike alebo sa hostia potrebujú uvoľniť po namáhavom pracovnom dni, hotel Montfort ponúka odreagovanie na squashovom kurte, v hotelovom bazéne alebo vo fitnesscentre.

Bowling a biliard sú tiež zdrojom skvelej zábavy a príjemného rozptýlenia. V kúpeľnom komplexe "Vitálny svet" máte možnosť obnoviť svoju energiu a uvoľniť ducha i telo. Pre rodiny s deťmi je pripravený detský kútik, kde na požiadanie zabezpečíme opateru detí.

Aktivity mimo hotela

Ochotný personál Hotela Montfort Vám rád poradí a zorganizuje množstvo nenáročných i náročnejších možností na aktvíny oddych ako sú:

 • prechádzky do okolia, napr. k drevenému zámočku Hohenlohe alebo drevenému kostolíku v obci Tatranská Javorina
 • túra do Javorovej doliny alebo na Meďodoly
 • túra do Bielovodskej doliny
 • turistické mesteško Zakopane
 • Terma Bukowina - aqua park
 • túra na Morské oko
 • Belianska jaskyňa a Spider Park v Tatranskej kotline
 • Bike park - Bachledova dolina
 • výlet do Vysokých Tatier - napr. bobová dráha v Tatranskej Lomnici, lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický Štít, pozemná lanovka na Hrebienok ...
 • termálne kúpalisko Vrbov
 • cyklistické výlety
 • splav Dunajca na pltiach
 • gotická cesta Spišom
 • lyžovačka a lyžiarske kurzy s inštruktorom na vleku v Tatranskej Javorine (400 m od hotela) i v lyžiarskych strediskách Ždiar-Strednica alebo Bachledova dolina
 • termálne kúpalisko AquaCity s celoročnou prevádzkou v Poprade
 • a mnohé ďalšie…

Viac info: www.hotelmontfort.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)