Hotel Plejsy*** dovolenka v športovo-relaxačnom stredisku
Hotel poskytuje ideálne možnosti pre rodiny s deťmi. K dispozícii vonkajšie detské ihrisko, detský kútik v reštaurácii, apartmány s kuchynkami ako aj možnosť vstupu do wellness aj s najmenšími bábätkami.
Kde: Krompachy, okres Spišská Nová Ves, východ SR Mám záujem
Organizuje: Hotel Plejsy ***

Hotel PLEJSY sa nachádza v krásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja, v športovo-relaxačnom stredisku Relax Center Plejsy.
Je to moderný hotel s kapacitou max 186 lôžok v 45 dvojlôžkových izbách, 15 apartmánoch a vrátane 30 prísteliek. Súčasťou hotela je aj priestranná reštaurácia, kaviareň, fastfood, kongresová sála, menšie školiace miestnosti, wellness, bowling, golfový trenažér a multifunkčné ihrisko.

Hotel je vhodný na usporiadanie recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv. Kongresová miestosť s kapacitou 150 osôb, vybavená prezentačnou technikou umožňuje organizovanie kongresov, konferencií, seminárov, školení a a rôznych spoločensko-pracovných akcií podľa požiadaviek klienta.. Široký výber hotelových doplnkových služieb ako aj poloha hotela poskytuje ideálne podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športom a relaxáciou.

Hotel poskytuje ideálne možnosti aj pre individuálnych klientov a rodiny s deťmi. Obchodní cestujúci ocenia možnosť internetového pripojenia na apartmánoch a v priestoroch hotelovej recepcie zdarma, ako aj skvelú kuchyňu a možnosť relaxácie po pracovnom dni v hotelovom wellnesse.
Pre rodiny s deťmi je k dispozícii vonkajšie detské ihrisko, detský kútik v reštaurácii, apartmány s kuchynkami ako aj možnosť vstupu do wellness aj s najmenšími bábätkami.

Výnimočná poloha hotela mimo mesta zaručuje hosťom hotela dostatočný kľud, pohodu a možnosť vychutnať si krásu okolitej prírody, pričom centrum mesta Krompách je vzdialené len 1,5 km. S množstvo atrakcií v okolí je hotel PLEJSY príjemným východiskovým bodom na strávenie aktívnej dovolenky v Slovenskom raji.

Viac info: www.hotelplejsy.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)