Hotel Solisko na Štrbskom plese
Hotel Solisko je s prívlastkom rodinný, Víta rodiny s deťmi. Hotel leží v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v najvyššie položenej tatranskej osade Štrbské Pleso a priamo na brehu plesa v nadmorskej výške 1351 m.
Kde: Štrbské pleso, Vysoké Tatry, východ SR Mám záujem
Organizuje: Hotel Solisko ****

Poloha hotela

poskytuje možnosť okolitých turistických vychádzok, lyžiarske bežecké i zjazdové trate, cykloturistické chodníky, možnosť jazdy na konských záprahoch, na snežných skútroch a predovšetkým relax v lone krásnej prírody.

Reštaurácia "Al Lago" je miesto, kde si každý nájde svoje miesto – či už po náročnej túre alebo po lenivom ničnerobení. Chutná mediteriánska kuchyňa doplnená o tradičné špeciality slovenskej kuchyne dá priestor pre čas s Vašou rodinou alebo priateľmi. Pre fajnšmekrov je k dispozícii salónik s kvalitným výberom nápojov. Deti víta detský kútik s plnou výbavou, a tým, čo chcú počúvať zvuky prírody ulahodí pohodlie terasy.

Izby a vybavenie

Hotel je rozložený na 3 poschodiach s príjemným a pohodlným nábytkom, domáckym vybavením a nádychom, so zameraním na rodiny.

Izby na 1.poschodí majú k dispozícii priestranný balkón.

Hotel disponuje:

  • 14 dvojposteľovými izbami
  • 2 jednoposteľové izby
  • 4 rodinné izby
  • 4 DeLuxe izby
  • 1 kráľovský DeLuxe
  • 1 bezbariérová izba

Reštaurácia

“AL LAGO“ pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka výber jedál pre každého. Na brehu tatranského horského plesa si môžete pochutnať na starostlivo vybraných nielen špecialitách ale aj klasických jedlách podľa talianskych receptúr a tiež na tradičných jedlách regiónu Tatier. K chutným jedlám je prispôsobená aj ponuka nápojov - vína, piva, destilátov ale aj koktejlov a domácich nealkoholických pochúťok.

Vychutnajte si svoje jedlo či nápoj na terase a dokonale si užite výhľad na hladinu Štrbského plesa v objatí tatranských kopcov.Dobrý koňak a výber kvalitných cigár uspokoja aj náročných v našom salóniku v štýle náročných.

Len dizajnérska deravá stena delí Vás a Vaše deti, ak sa rozhodnete pre pokojné posedenie pri káve a domácom koláčiku, zatiaľ, čo oni míňajú svoju energiu v detskom kútiku.

Raňajky
Ubytovaným hosťom ponúkame raňajky formou bufetového stola, so širokou ponukou teplých a studených jedál, teplých a studených nápojov, ovocia a zeleniny. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania.

Izbový servis
Raňajky do postele, poobedná káva na balkón či dobrá fľaša vína na večer. Náš personál je pripravený obslúžiť Vás až do izby k Vašej spokojnosti.

Wellness a fitness

Doprajte svojmu telu uvoľnenie vo wellness zóne, k dispozícii máme sauny - fínska, parná alebo infra, ochladzovací bazén, tryskové sprchy, vodnú masážnu kúpeľ nôh. Oddychová zóna je k dispozícii tak ako v interiéri tak i v exteriéri wellness centra. Oddelená vírivá vaňa ponúka dostatok súkromia relaxu v dvojici.
Vybavenie fitness centra dáva možnosť pre potrápenie tela a uvoľnenie ducha. Pre ubytovaných hostí sú služby Wellness a Fitness centra v cene ubytovania.Doplnkové služby maséra, kozmetičky zabezpečíme v rozsahu Vašich predstáv.


Viac info: www.hotelsolisko.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)