Hotel ** SOREA HUTNÍK II
Hotel SOREA HUTNÍK II sa nachádza v prostredí Tatranských Matliarov, ponúka ubytovacie služby, gastronomické služby, herňa pre deti, krytý plavecký bazén, wellness. Jeho poloha ho predurčuje na výbornú zimnú aj letnú dovolenku v Tatrách.
Kde: Tatranské Matliare, východ SR Mám záujem
Organizuje: SOREA, spol. s r. o.

Lokalita:

Hotel SOREA HUTNÍK II sa nachádza v prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice. Je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier.

Ubytovacie služby:

Hotel SOREA HUTNÍK je hotelový komplex dvoch budov (hotel*** HUTNÍK I, hotel ** HUTNÍK II). Izby v budove HUTNÍK II sú štandartne zariadené, s možnosťou prístelky, vybavené WC, sprchou, telefónom, TV príjmačom so SAT programom a balkónom. V hoteli je možné ubytovať sa so psom.

Gastronómia:

Gastronomické služby sú poskytované dvoma hotelovými reštauráciami s bohatou ponukou jedál a nápojov. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy a večere pre hostí sú servírované s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytujú dva denné bary. Hotel disponuje priestormi vhodnými na usporiadanie konferencií, seminárov, školení a spoločenských podujatí.

Doplnkové služby:

V hoteli je hosťom k dispozícii herňa pre deti, krytý plavecký bazén, sauna, klasické masáže,  solárium, hydromasáž, telocvičňa, fitnescentrum, stolný tenis, biliard, minigolf, ihrisko, požičovňa bicyklov a športových potrieb. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a daľšieho tovaru, požiciavanie sušicov na vlasy a žehliciek, práčovnícke a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť strážené parkovisko priamo pri hoteli. V areáli hotela sa nachádza lyžiarsky vlek pre deti i začiatočníkov. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Ždiar, Belianska jaskyňa, Zamagurie).

letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym východiskom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Kotliny, Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. V neďalekej Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku, v blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese, v Ždiari a v Starom Smokovci. Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Lyžiarske stredisko JAMY v Tatranskej Lomnici ponúka upravenú a umelo zasnežovanú trat stredne ťažkej náročnosti s možnostou nočného lyžovania. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie.

Hotel SOREA Hutník II. je ocenený Certifikátom Zariadenie priateľské k rodinám a deťom. Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.


Viac info: www.sorea.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)