Hotel *** SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne s termálnym kúpaliskom
Hotel SOREA Máj je mimoriadne vhodný pre rodinnú rekreáciu. Ponúka ubytovanie, gastronomické služby, doplnkové služby (detský kútik s Maťkom a Kubkom, požičovňu bicyklov, kolobežiek, kolieskových korčúľ), súčasťou hotela je známe termálne kúpalisko SOREA s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 27°C.
Kde: Liptovský Ján, stred SR Mám záujem
Organizuje: SOREA, spol. s r. o.

Lokalita

KONGRES a WELLNESS Hotel SOREA MÁJ je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Hotel leží na konci obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov. Práve vďaka bohatému výskytu termálnych a minerálnych prameňov je Liptovský Ján obľúbeným miestom pre kúpeľné a rekreačné pobyty.

Ubytovacie služby

Kompletne zrekonštruovaný hotel SOREA MÁJ ponúka ubytovanie v moderne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, rodinných izbách, apartmánoch a izbách pre imobilných klientov, ktoré sú vybavené farebným TV prijímačom so SAT programom, rádiom, telefónom, trezorom, samostatným sociálnym zariadením, vaňou a balkónom. ( Izby pre imobilných klientov sú vybavené sprchou. Balkónom nedisponujú imobilné izby a niektoré rodinné izby ) Pre náročnejších klientov sú určené apartmány, ktoré tvoria 2 izby (spálňa a obývacia miestnosť) vybavené farebným TV, rádiom, telefónom, trezorom, chladničkou a samostatným sociálnym zariadením, vaňou a balkónom. Komfort a pohodlie najvyššieho stupňa poskytuje dvojposchodový APARTMÁN DE LUXE s vlastnouterasou na najvyššom poschodí hotela. V hoteli nie je možné ubytovanie so psom.

Gastronomické služby

Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia ktorá ponúka široký výber medzinárodných jedál a miestnych špecialít. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 hlavných jedál vrátane vegetariánskeho menu. Hoteloví hostia môžu využiť aj služby aperitív baru alebo bistra, ktoré ponúkajú široký výber alkoholických, nealkoholických, teplých aj studených nápojov a mliečnych koktejlov. Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná kongresová sála, menšie rodinné a firemné oslavy realizuje hotel v salónikoch.

Doplnkové služby

Pre aktívne využitie voľného času hotel ponúka služby športovo-relaxačného centra, kde je hosťom k dispozícii krytý bazén s termálnou vodou, sauna, klasické masáže, vírivá vaňa, relaxačný kúpeľ a fitnes centrum. Hostia môžu využiť aj služby úschovne a požičovne zimných športových potrieb (lyže, bežky, snowboardy) a požičovne horských bicyklov, kolobežiek a kolieskových korčúľ. V hoteli je k dispozícii aj biliard, stolný tenis a stolný futbal a pre najmenších detský kútik, v ktorom sa na ne usmieva Maťko a Kubko s ovečkami.

Súčasťou areálu hotela je aj známe letné kúpalisko TERMAL raj s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 27 °C, minigolf, ako aj priestory pre plážový volejbal.

K štandardnej ponuke hotela patria práčovnícke služby, zmenáreň a predaj doplnkového tovaru.

KONGRES a WELLNESS hotel SOREA MÁJ zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia je k dispozícii veľká kongresová sála s maximálnou kapacitou 250 osôb a 4 salóniky s kapacitou od 10 do 40 miest. Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu. Hotel zabezpečuje aj vystúpenie folklórnych súborov, posedenie a tanec pri ľudovej hudbe, diskotéky, fakultatívne výlety do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Jasná) v spolupráci s informačným centrom.

V blízkosti hotela nájdete veľa čarovných cyklistických a turistických trás rôznych náročností, množstvo športových a kultúrnych podujatí. V blízkosti hotela SOREA MÁJ sa nachádza lyžiarske stredisko Javorovica s 2 vlekmi a zjazdovkami s umelým zasnežovaním (upravované lyžiarske zjazdovky s celkovou dĺžkou 1 900 m). V okolí sú výborné podmienky aj na bežecké lyžovanie. Miernejšie svahy sú vhodné na sánkovanie.

Hotel SOREA MÁJ je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno - ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení, kurzov, prezentácií a workshopov,firemných športových hier, teambuildingových aktivít, ako aj spoločenských podujatí. Na svoje si prídu aj obdivovatelia kultúrnych pamiatok. Liptovský Ján je jednou z najzaujímavejších obcí Liptova z hľadiska historického a umeleckohistorického. Historickú zástavbu obce podnes tvorí 24 kaštieľov a kúrii zo 16. a 17. storočia, ktorých umelecká hodnota ich zaraďuje medzi najhodnotnejšie renesančné kaštiele na Slovensku.


Viac info: www.sorea.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)