Hotel *** SOREA SNP v Jasnej pod Chopkom priamo pri vleku
Hotel SOREA SNP je mimoriadne vhodný pre rodinnú rekreáciu, leží priamo v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry - zjazdovka s vlekmi je 50 m od hotela. Ponúka ubytovanie, gastronomické služby, doplnkové služby (detské ihrisko a detská herňa), zabezpečuje vysokohorské túry a lyžiarsku školu.
Kde: Jasná pod Chopkom, stred SR Mám záujem
Organizuje: SOREA, spol. s r. o.

Hotel SOREA SNP je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno - ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí.

Lokalita

Hotel SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej Doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra ako aj priaznivé klimatické podmienky.

Ubytovacie služby

Kompletne zrekonštruovaný hotel SOREA SNP ponúka ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené WC s kúpeľňou, farebným TV prijímačom so SAT programom, rádiom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Gastronomické služby

V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciu na prízemí. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.
Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná konferenčná miestnosť (120 miest), menšie rodinné a firemné oslavy ako aj iné podujatia je možné organizovať v hotelovej kaviarni (150 miest) alebo v hotelovom salóniku s kapacitou 20 miest. V blízkosti hotela je aj ohnisko.

Doplnkové služby

Pre aktívne využitie voľného času je hosťom k dispozícii sauna, masáže, stolný tenis, biliard. Pre deti je pripravená detská herňa a vonku detské ihrisko. Hotel zabezpečuje a organizuje vysokohorské túry, paragliding a lyžiarsku školu.

K štandardnej ponuke hotela patria zmenárenské a informačné služby, finančné služby Western Union a predaj suvenírov a doplnkového tovaru. Parkovisko je umiestnené priamo pri hoteli.

Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia je k dispozícii konferenčná miestnosť s maximálnou kapacitou 120 osôb, hotelová kaviareň (150 miest) a salónik (20 miest). Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu.


Hotel leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry s najlepšími lyžiarskymi terénmi na celom Slovensku. K dispozícii je kabínková lanovka, 4 sedačkové lanovky, 8 lyžiarskych vlekov a 25 km upravených svahov a zjazdových tratí ako aj 30 km terénov s možnosťou rekreačného lyžovania. Lyžiarska zjazdovka je priamo pri hoteli (50 m) s lyžiarskym vlekom.

Hotel SOREA SNP je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno-ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí. Prostredie Nízkych Tatier ponúka široké možnosti na turistiku a výlety, k atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras (Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa Slobody) a Vrbické pleso.

Spestrením pobytu je aj návšteva neďalekých termálnych kúpalísk (Liptovský Ján, Bešeňová, najväčší aquapark na Slovensku v blízkosti L. Mikuláša - Tatralandia).


Viac info: www.sorea.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)