Hotel *** SOREA TITRIS s AQUA Relax centrom v Tatranskej Lomnici
Hotel *** SOREA TITRIS je mimoriadne vhodný pre rodinnú rekreáciu. Ponúka ubytovanie, gastronomické služby, doplnkové služby a AQUA Relax centrum – vodný a saunový svet. Vybavením atrakcií v AQUA Relax centre sa hotel zaradil medzi špičku vysokotatranských hotelov s najširšou ponukou doplnkových služieb počas celého roka.
Kde: Tatranská Lomnica, východ SR Mám záujem
Organizuje: SOREA, spol. s r. o.

Lokalita

RELAX a KONGRES hotel SOREA TITRIS je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku. Hotel je vhodným miestom pre oddych každej vekovej generácie.Tatranská Lomnica patrí k najznámejším turistickým centrám Tatier, má vhodné dopravné spojenia s celou oblasťou Vysokých Tatier a ponúka aj možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia.

Hotel SOREA TITRIS je ocenený certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené vaňou/sprchou, WC, telefónom, TV SAT, rádiom, pripojením na internet. Rodinám s malými deťmi ponúkame aj možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor - zdarma.V hoteli NIE JE možný pobyt so psom!

Gastronomické služby

Bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne ponúka hotelová reštaurácia. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu vegetariánskeho menu a bohaté bufetové večere. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje aperitív bar. Pre organizovanie seminárov, školení, spoločenských podujatí komornejšieho charakteru je určený salónik Titris. Spríjemnenie gastronomických zážitkov ponúka aj ohnisko s novým murovaným krbom.


AQUA RELAXAQUA RELAX

Spríjemnením pobytu je aj možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je úschovňa športových potrieb. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri hoteli, monitorované kamerovým systémom. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.

V zime sú lyžiarom k dispozícii vleky, lanovky, zjazdové trate s rôznym stupňom obtiažnosti ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Lyžiarske stredisko JAMY vzdialené od hotela 200 m ponúka upravenú a umelo zasnežovanú trať stredne ťažkej náročnosti s možnosťou nočného lyžovania. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.


Viac info: www.sorea.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)