Hotel *** SOREA TRIGAN
KONGRES a RELAX hotel SOREA TRIGAN je situovaný v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku, ktorý je najvýznamnejšou prírodnou rezerváciou na Slovensku.
Kde: Štrbské pleso, Vysoké Tatry, východ SR Mám záujem
Organizuje: SOREA, spol. s r. o.

Lokalita

Štrbské Pleso je populárnym turisticko-rekreačným centrom Vysokých Tatier a zároveň najvyššie položené kúpeľné miesto strednej Európy s klimaticky najčistejším ovzduším.
Všetky piestory rodinného hotela SOREA Trigan sú nefajčiarske !

Hotel SOREA TRIGAN je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Ubytovacie služby

Hotelovým hosťom sú k dispozícii pohodlne zariadené jednoposteľové izby a dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, apartmány ako aj bezbariérové izby určené pre handicapovaných klientov. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom resp. vaňou, WC, telefónom, rádiom, farebným TV prijímačom so SAT programom a trezorom. Rodinám s malými deťmi ponúkame aj možnosť zapožičania detskej postieľky. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom .

Gastronomické služby

Široký sortiment jedál poskytuje hotelová reštaurácia. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy a večere (predjedlo, hlavné jedlo, dezert), v cene obeda resp. večere je zahrnutý 1 nealko nápoj pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Pre organizovanie školení, seminárov a konferencií na vysokej úrovni slúži konferenčná sála pre cca100 osôb, nočný bar pre cca 30 – 40 osôb.

Doplnkové služby

K hotelovým službám patrí fitnes centrum, sauna, klasické masáže ale aj regeneračné procedúry komplexného relaxačného centra. Hosťom je k dispozícii aj biliard, stolný tenis, solárium, požičovňa  športových potrieb. K športovému vyžitiu slúži aj multifunkčné ihrisko (tenis, volejbal, futbal) vo vzdialenosti cca 100 m.

letnej sezóne je v okolí hotela k dispozícii viacero vyznačených turistických chodníkov, vhodných na kratšie i dlhšie túry do okolitých dolín s prekrásnymi plesami, ako aj do oblasti Podbanského, na Kriváň, k Popradskému plesu, na Rysy a podobne. Snow park ponúka atrakcie pre deti – trampolíny, detská autodráha, bazény s člnkami, vyznávači adrenalínu si určite nenechajú ujsť bungee jumping alebo paragliding. Vhodné podmienky na trekking, vysokohorskú turistiku s horským vodcom, horolezectvo a skalolezectvo ako aj cykloturistiku, in-line korčuľovanie alebo jazdenie na koni lákajú na Štrbské Pleso stále viac návštevníkov.

V zimnej sezóne patrí Štrbské Pleso medzi najdôležitejšie lyžiarske strediská. Čakajú na Vás 2 sedačkové lanovky, množstvo vlekov, udržiavané bežecké trate, skijörning, nočné lyžovanie, technicky zasnežované zjazdovky, jazdy na snežných skútroch, špičkové terény na freeriding, zimný fun park.

Hotel SOREA TRIGAN je vhodný pre rodinnú rekreáciu, relaxačno-ozdravovacie a regeneračné pobyty, športové sústredenia, organizovanie seminárov a školení. Poskytuje ideálne podmienky pre spoznávanie najmenších veľhôr sveta – Vysokých Tatier v každom ročnom období. Tunajšia vysokohorská klíma pôsobí priaznivo na ľudský organizmus a využíva sa na liečbu ochorení dýchacích ciest.


Viac info: www.sorea.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)