Hotel *** SOREA URÁN
Hotel SOREA Urán je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.
Kde: Tatranská Lomnica, VYSOKÉ TATRY, východ SR Mám záujem
Organizuje: SOREA, spol. s r. o.

Hotel SOREA Urán je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, farebným TV prijímačom so SAT programom a balkónom. Hotel má bezbariérový vstup a je vybavený 2 bezbariérovými izbami. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom za poplatok.

Gastronomické služby

Bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne ponúka hotelová reštaurácia. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy a večere (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje denný bar. V priestoroch hotela je možné organizovať menšie spoločenské a rodinné podujatia, oslavy, firemné školenia a semináre.

Doplnkové služby

Aktívne relaxujúcim hosťom je k dispozícii krytý hotelový bazén, fitnes centrum, sauna, masáže, hydromasáže, vírivky, bahenné zábaly, solárium, biliard, stolný tenis, úschovňa zimných športových potrieb a tiež internet a PC za poplatok (Wi-Fi). Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc  a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, práčovnícke a zmenárenské služby.

Hoteloví hostia môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri hoteli alebo hotelové garáže za poplatok.

Pre deti je k dispozícii detská herňa, športovcom v blízkosti hotela volejbalové ihrisko, tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na kolieskové korčuľovanie.

Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii futbalové ihrisko, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V blízkosti hotel SOREA Urán je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

V zime je, v blízkosti hotela, lyžiarom k dispozícii najväčšie lyžiarské stredisko vo Vysokých Tatrách s 5-mesačnou garanciou snehu. Zlyžujete z výšky 2196 m n.m. cez Lomnické sedlo do Tatranskej Lomnice (850 m n. m.) najdlhšou zjazdovkou na Slovensku s najväčším výškovým rozdielom v strednej Európe. Ďalej sú lyžiarom k dispozícii zjazdovky: Štart západ (1998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1063 m), Traverz (286 m), Jamy (550 m) a pre náročnejších lyžiarov je určená zjazdovka Lomnické sedlo - Skalnaté Pleso (1237 m) a služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

Ďalšie informácie o doplnkových službách a možnostiach trávenia voľného času nájdete v časti Aktivity a služby a Naše tipy.

Pele - mele

Hotel SOREA Urán je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období a na dokonalé vychutnanie si najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatier. Klientom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody. Vyznávačov adrenalínových športov určite zaujmú možnosti skialpinistických a vysokohorských cyklistických túr, koridor Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso – Tatranská Lomnica patrí k vyhradeným miestom pre lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.


Viac info: www.sorea.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)