Hotel v srdci Terchovej - Hotel Gavurky***
Malá Fatra a okolie hotela Gavurky ponúka širokú škálu výletov a túr počas celého roka, a to pre všetky skupiny návštevníkov - od nenáročných vychádzok pre rodičov s deťmi či menej náročných turistov až po tých náročnejších alebo skvelú lyžovačku počas zimných mesiacov.
Kde: Terchová, stred SR Mám záujem
Organizuje: Stavmit, s.r.o.

Hotel Gavurky*** ponúka 20 pohodlne vybavených izieb s celkovou kapacitou 63 lôžok.

Typy izieb:

1-lôžková (štandardná)

2-lôžková (štandardná s možnosťou prísteľky)

2-lôžková (nadštandardná s balkónom a rohovou vaňou)

4-lôžková rodinná izba

2-lôžková (bezbariérová)

Izby sú nefajčiarské s vlastným sociálnym zariadením, s možnosťou prísteľky, príp. detskej postieľky a káblovou televíziou. Detičky majú k dispozícii detský kútik a vonkajšie detské ihrisko.

Hotel Gavurky v Terchovej neponúka hosťom len kvalitné ubytovanie, ale môžete tu usporiadať aj menšie školenia. V hoteli Gavurky v Terchovej sa nachádza salónik pre 20 osôb, ktorý je vhodný pre usporiadanie fiemních školenia. Hotel Gavurky v Terchovej je vhodný pre rodiny s deťmi, ponúka ideálne podmienky pre aktívny odpočinok i relaxáciu. Ubytovaným je k dispozícii aj fínska sauna, biliard a viacúčelové ihrisko pre loptové hry.

V okolí hotela Gavurky v Terchovej je najväčším lákadlom mesto Žilina. Krajské mesto Žilina je centrom severozápadného Slovenska. Nachádza sa cca 200 km sevrovýchodně od hlavného mesta Bratislavy na sútoku riek Váh, Kysuca a Rajčanky av súčasnosti tu žije okolo 87 000 obyvateľov. Vlastné mesto je kombináciou moderného spôsobu života s nádherným historickým jadrom a tradíciou. Nasajete tu atmosféru pohody, môžete sa prejsť historickým centrom ktoré tvoria krásna námestie a uličky a alebo posedieť v niektorej z početných reštaurácií a kaviarní. Mesto v údolí rieky Váhu je popri ďalších predností charakteristické i nádhernou okolitou prírodou. Návštevník mesta môže navštíviť pohoria Malá Fatra, Javorníky, Kysucká vrchovina, Strážovské vrchy a Súľovské vrchy. Žilina ako jedna z metorpolí Slovenska celkom určite stojí za návštevu.


Viac info: www.hotelgavurky.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)