Hotel Villa Siesta v srdci Vysokých Tatier
Trojhviezdičkový hotel Villa Siesta sa nachádza priamo v srdci Vysokých Tatier, v pokojnej tatatranskej osade Nový Smokovec. Hotel je ideálnym miestom na oddych pre lyžiarov, turistov, rodiny s deťmi. Izby z prírodných materiálov, pestrá ponuka wellness a vynikajúca gastronómia vyhovie každému hosťovi, pre najmenších je k dispozícii detský kútik, detské menu v reštaurácii, ihrisko s preliezkami a hojdačkami.
Kde: Starý Smokovec, Vysoké Tatry, východ SR Mám záujem

Rodinný hotel:

Súčasťou reštaurácie je detský kútik plný hračiek a hier. Samozrejmosťou sú detské stoličky a detské postieľky na izbách zdarma. Počas letných mesiacov sú pre deti pripravené rôzne hravé a náučné animácie. Pri hoteli sa tiež nachádza detské ihrisko s preliezkami a hojdačkami. V hoteli je tiež možné nájsť menšiu knižnicu so slovenskou a zahraničnou literatúrou. WIFI pripojenie v lobby bare a reštauráciách hotela je pre našich hostí bezplatne a dá sa využiť neobmedzene.

Ubytovanie:

Hotel ponúka ubytovanie v 18 dvojlôžkových izbách, 3 aparmtánoch a 2 apartmánoch LUX. Každá hotelová izba je vybavená TV, chladničkou, minibarom, sušičom na vlasy, telefónom a samostatným WC s kúpeľňou. Maximálna kapacita hotela je 60 lôžok.

Gastronómia:

V hoteli sa nachádzajú dve reštaurácie, ktoré denne ponúkajú hotelovým hosťom skvelú stravu z čerstvých surovín. Kuchári nepoužívajú na dochucovanie jedál žiadne umelé prísady, ale iba čerstvé bylinky z hotelovej záhradky.

Bohaté bufetové raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania (teplý a studený bufet, FIT kútik, čerstvé ovocie a zelenina, nápoje, každý deň čerstvé koláčiký k menu a raňajkám..).

Počas letných mesiacov je hosťom k dispozícii letná terasa so slnečníkom, veľkým hitom je aj usporadúvanie grilovačiek pod party stanom, kedy kuchár pripravuje grilované špeciality priamo pred zrakom hostí.

Wellness:

V hoteli Villa Siesta môžu hostia vyskúšať fínsku saunu, infrasaunu, hydromasážnu vaňu, rôzne druhy masáži. K dispozícii je taktiež malé fitness centrum a stolný tenis. Hotel zároveň ponúka rôzne druhy masáží:

  • aromaterapia
  • masáž lávovými kameňmi
  • klasická masáž
  • reflexná masáž chodidiel
  • bankovanie

Sezóna

12.1 - 30.3. 2012

1.9. - 30.9. 2012

1.4. - 15.6. 2012

1.10 - 20.12. 2012

16.6. - 30.8. 2012 20.12. - 3.1. 2012
Dvojlôžková izba 58 € 52 € 64 € 113 €
Apartmán 83 € 64 € 83 € 123 €
Apartmán LUX 113 € 81 € 113 € 160 €
Prístelka 21 € 21 € 21 € 23 €
Cena zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby v danom type izby na 1 noc spolu s bufetovými raňajkami.
V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň vo výške 1 €/dospelá osoba/noc.
Večera stojí 8,30 €/dospelá osoba.
Raňajky na prístelke stoja 6,97 €/deň.
Deti vo veku 0-3 rokov majú pobyt zdarma (bez nároku na stravu a lôžko). Poskytnutie detskej postieľky je zdarma.
Deti vo veku 3-12 rokov platia 50 % z pultových cien ubytovania.

Viac info: www.villasiesta.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)