Hotel Zátoka *** priamo pri Slnečných jazerách v Senci
Hotel sa nachádza na Slnečných jazerách v Senci, 20 km od Bratislavy. Ponúka širokú škálu kvalitných služieb: od ubytovacích cez stravovacie, až po kongresové či športovo-relaxačné služby. Pre deti máme zriadenú herňu a v areáli hotel sa nachádza detské ihrisko. Blízko hotela sa nachádza aj aquapark Aquathermal Senec. Platný cenník ubytovania nájdete v priečinku Fotky.
Kde: Senec, západ SR Mám záujem
Organizuje: EH Servis, s.r.o.

Lokalita

Slnečné jazerá sú obľúbeným miestom pre náročných aj menej náročných dovolenkárov. Hotel *** Zátoka je situovaný na Slnečných jazerách - sever v zátoke priamo nad jazerom s vlastnou súkromnou plážou.

Ubytovanie

Kvalitné ubytovanie za výhodné ceny v 34 izbách/ 72 posteliach s možnosťou pridania prísteliek. Polovica izieb má nádherný výhľad na jazero. V hoteli je k dispozícii aj bezbarierová izba a hotelový výťah.

Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, toaletou, chladničkou, farebným TV a trezorom. V areáli hotela je vlastná hotelová pláž a parkovisko.

Stravovanie

Široký výber jedál medzinárodnej a domácej kuchyne a vynikajúci sortiment nápojov a miešaných nápojov v hotelovej reštaurácii s barom s kapacitou 50 miest. Okrem toho majú hostia k dispozícií exkluzívnu, plne klimatizovanú zimnú záhradu s výhľadom na jazero. V lete je hosťom k dispozícii letná terasa s kapacitou 30 miest s prekrásnym výhľadom na jazero. Na recepcii hotela je hosťom k dispozícii stolný futbal a biliard.

Športovo-relaxačné centrum

Je prístupné aj širokej verejnosti. V ponuke je:

  • priestranná suchá sauna
  • fitnesscentrum
  • masáže

Okrem toho si tu na svoje prídu aj priaznivci biliardu, stolného futbalu, stolného tenisu. U nás si môžte zapožičať čln, klasické bicykle, ako aj rodinný cargo bicykel.

Doplnkové služby

Okrem spomínaných služieb Vám vieme zabezpečiť aj rôzne športové aktivity, ktoré sa nachádzajú cca 200m od hotela- bowling, squash, tenis, minigolf, prípadne jazdu výletným vláčikom okolo Slnečných jazier. Cca 10 minút jazdy od hotela vieme pre Vás zabezpečiť aj motokáry, paintball alebo golf.

 


Viac info: www.zatoka.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)