Kaskady Hotel & Spa Resort
Detský kútik s možnosťou premietania rozprávok, detské ihrisko, trampolína. Počas vybraných víkendov animácie pre deti aj dospelých. Rôzne hry, kreslenie, čítanie knižiek, vonkajšie detské ihrisko s preliezačkami, pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkami. Vnútorný bazén termálny, vnútorný atrakčný bazén, vonkajší bazén termálny, vonkajšia jacuzzi.
Kde: Sliač – Sielnica, okres Zvolen, stred SR Mám záujem
Organizuje: hotel Kaskády

Ahoj deti, som Fred a pripravil som pre Vás rôzne hry a pochúťky. V Aqua bare sa môžete zahrať na dotykových monitoroch zaujímavé hry, pri ktorých sa zabavíte a zároveň zdokonalia Vašu tvorivosť.

Pokiaľ budete čakať na Vaše obľúbené jedielka v reštaurácii, môžete maľovať, vyfarbovať alebo si čítať. Príďte do detského kútika pozrieť si rozprávočku, zahrať sa rôzne hry, kresliť, čítať knižky.

Radi skáčete na trampolíne? Áno, tak sa na Vás teším na ihrisku pri hoteli, kde sú aj hojdačkypieskovisko a šúchačka.

Okrem toho je pre najmenších k dispozícii: detská stolička, detská postieľka, detské menu v reštaurácii, Kolibe, lobby bare, detský príbor, rýchlovarná konvica, vo vybraných termínoch animácie s bohatým programom, opatrovanie detí (za poplatok).

Pozývame Vás do neďalekého Rozprávkového sveta Habakuky, ktorý obsahuje 15 objektov – domčekov, amfiteáter, hodovňu, herňu pre deti a množstvo prekvapení. Ide o dokonalú ilúziu rozprávkových chalúpok. Počas víkendov nájdete v domčekoch hercov, ktorí rozprávajú príbehy Dobšinského rozprávok, o deti sa postarajú animátori v herni.

Kongresové a wellness centrum Kaskády vyrástlo na úpätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica. Oblasť je známa a intenzívne využívaná najmä pre liečivé účinky tu vyvierajúcich prameňov, ktoré plnia aj termálne bazény rehabilitačno-relaxačného centra Kaskády.

Hotel Kaskády Vám ponúka kongresové služby, wellness programy, ubytovanie v moderne zariadených izbách a luxusných apartmánoch. Spa hotel Kaskády má v ponuke špeciálne masáže – BALI, sauny, thermal paradise, vnútorný a vonkajší bazén a rôzne wellness balíky. Nemusíte byť pacientom, aby ste mohli pocítiť ich blahodarný účinok na Vašom organizme.


Viac info: www.hotelkaskady.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)