Koliba Damisport Donovaly
Unikátna drevená stavba v sebe ukrýva 5 exluzívnych izieb, požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, športový obchod a štýlovu reštauráciu. Hlavná téma v DAMi’sport, je šport!! Lyžiaska a snowboardová škola, Detská lyžiarska škôlka, Detský park. Príďte si ku nám oddýchnuť a cíťte sa ako doma. O ostatné sa postaráme my Váš Damisport team.
Kde: Donovaly, stred SR Mám záujem

Koliba Damisport Donovaly okrem ubytovania, štýlovej reštaurácie, lyžiarskej školy a detského parku ďalej ponúka: požičovňa lyží, snowboardov, bicyklov a iného športového výstroja.

Ubytovanie

 • Ubytujeme Vás v piatich  luxusne zariadených apartmánoch mezonetového typu, vybavených LCD TV/Sat, Tel., Minibarom, WiFi free pripojením v celom objekte.
 • Kvalitne spracovaný drevený interiér izieb s nábytkom šitým na mieru ponúka ubytovanie v priestranných apartmánoch, ktoré uspokoja aj  náročnú klientelu.
 • Zloženie izieb v apartmánoch je vhodné pre každého, či pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich alebo zamilované dvojice.
 • Penzión svojou polohou je nabližším ubytovacím zariadením pri lyžiarskom svahu Záhradište cca 50 m.

Reštaurácia & Bar

 • Útulná kaviarnička v ktorej z každej strany dýcha športový duch s terasou, vyzdobená  historickými fotkami a predmetmi, ktoré Vám napomôžu si živo predstaviť ako sa kedysi lyžovalo.
 • Pestrý výber jedál slovenskej aj medzinárodnej kuchyne nenechá nikoho hladného. Po dobrom obede ochutnajte našu výbornú kávičku značky Pellini, ktorá chutí najlepšie s čerstvým  koláčikom.
 • Pre ubytovaných hostí ponúkame celodenné stravovanie – formou polpenzie, plnej penzie, raňajky formou bufetových stolov.
 • Vaše ratolesti určite zaujme útulný detský kútik priamo v reštaurácii.
 • Vonkajšia terasa s celodenným slniečkom a nádherným výhľadom ponúka sedenie pre cca 60 – 80 ľudí, pre deti je k dispozícií na hranie detský domček, preliezky, hojdačky a trampolína.
 • Celý interiér je vlastne taká malá galéria, s mnohými športovými fotkami nielen z Donovál.

Lyžiarska škola

Vitajte v najlepšiej modernej lyžiarskej škole na Donovaloch s dlhoročnou tradíciou už od roku 1992.

Prežite s nami Váš športový zimný zážitok.

Naučte sa lyžovať, snowboardovať alebo si zlepšite techniku (vrátane carvingovej) privátnou aj skupinovou  výukou s našími trpezlivými a kvalifikovanými inštruktormi.

Formy výuky:

PRIVÁTNA – najvhodnejšia a najrýchlejšia forma výuky s individuálnym prístupom inštruktora, sú šité na mieru pre 1 až max.3 osoby vhodná pre všetky vekové kategórie.

SKUPINOVÁ – zábavnejšia forma vhodná pre približne rovnaké vekové a výkonnostné kategórie (členovia rodiny, súrodenci, kamaráti) určená pre minimálne 4 osoby s dĺžkou lekcie 2 hod.

DAMI´Kids lyžiarská škôlka

Pre malých lyžiarov máme pripravený celodenný lyžiarsky výcvik s animačným programom a kompletnou starostlivosťou už od 3 rokov.

Špeciálny prístup k deťom, rozdelenie do výkonnostných skupín, ideálny učebný terén pre začiatočníkov i pokročilých, vlastný detský vlek, obed a nápoje, animačné denné programy, detské preteky, babysitting, detský kútik.

Detské výkonnostné skupiny:

 • ježkovia - deti začiatočníci
 • zajačiky - pluhové oblúky
 • bobríci -  jazdim sám na vleku
 • veveričky - prívratný oblúk
 • kamzíky - paralelné oblúky
 • svište - malý lyžiarsky šampión

Formy výuky:

DAMI´KIDS ŠKÔLKA – vhodná pre deti od 3 rokov, kde sa hravou formou naučia lyžovať, prípadne sa zdokonalia a hlavne vzájomne motivujú v skupinke pod dohľadom kvalifikovaných inštruktorov a animátorov ( ich asistentov). Požičanie lyžiarskej výstroje za symbolické €. (lyže 1€, lyžiarky 1€, prilba 1€...)

Obchod

Zákazníkov, ktorí cielene prichádzajú práve k nám pribúda,  preto sa zameriavame na najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného sortimentu a čo najodbornejší predaj.

Nesnažíme sa zastupovať čo najvyšší počet značiek. Pre značky, ktoré ponúkame sme sa rozhodli po dôkladnom uvážení, modely sú vyberané s precíznosťou a s dôrazom na funkčnosť, design a komfort. Nájdete u nás oblečenie, a to v aktuálnej zimnej alebo letnej dámskej, pánskej a detskej kolekcii, ale aj topánky, čiapky, rukavice, termoprádlo, lyžiarske a slnečné okuliare a iné doplnky.

Za najväčší úspech pokladáme, aj keď to nebolo vždy ľahké, získanie stálych klientov, ktorých sme presvedčili o našich kvalitách a vracajú sa k nám s dôverou a očakávaním ako dobrí známi...


Viac info: www.damisport.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)