Koliba Gréta na Liptove - ... a všade krôčik, aby si zažil všetko ...
Útulné ubytovanie priamo pri jazere Liptovská Mara, v hlavnej hotelovej budove a piatich očarujúcich dreveniciach. Vstúpte do srdca prírody, strávte chvíle odpočinku, či pracovných stretnutí práve u nás, v srdci prekrásneho Liptova, len 9 km od Liptovského Mikuláša priamo v nádhernej scenérií Západných Tatier a Chočských vrchov, na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara.
Kde: Liptovská Sielnica, stred SR Mám záujem
Organizuje: Hotel Koliba Gréta

... Čaká na Vás novopostavený, celodrevený hotelový komplex v tradičnej architektúre liptovského kraja s príjemnými majiteľmi a milým personálom, ktorí Vám vytvoria rodinnú atmosféru.

Či už prídete na rodinnú dovolenku s deťmi, skupinový zájazd, alebo pracovné stretnutie, pre Vašu spokojnosť a pohodlie sme sa snažili myslieť na všetko a radi Vám vyjdeme v ústrety aj pri Vašich individuálnych požiadavkách.

... a všade krôčik, aby ste zažili všetko!

Ubytovanie

Ponúkame Vám ubytovanie v Kolibe, či dreveniciach, čo pripomenie Vám časy dávno zašlé, no predsa príjemné, s vôňou dreva a s pohodlím dneška. Celková kapacita hotelového komplexu je 72 lôžok, z toho 58 pevných lôžok a 14 prísteliek. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, TV/SAT, internetom. Každá drevenica má samostatné parkovacie miesto pre 3 autá, gril, terasu.

Aktuálny cenník nájdete: http://www.kolibagreta.sk/sk/cennik

Stravovanie

Naša Koliba je pastvou nielen pre oči, ale i pre ostatné zmysly. Keď budete umierať od hladu, verte, že u nás Vás zachránime. Či už v štýlovej reštaurácii s kapacitou 60 miest alebo v samostatnom salóniku pre 20 osôb vedľa nej. Ak patríte medzi tých našich návštevníkov, ktorým lepšie trávi na čerstvom vzduchu, radi Vás usadíme na príjemnú terasu s kapacitou 60 miest. Všade sa o Vás postará ochotný personál a hlad Vám zaženie náš výborný kuchár. Starostlivo pripravený jedálny lístok určite uspokojí svojou pestrosťou a špecialitami každého gurmána.

Rodinné oslavy

Usporadúvame malé, stredné či veľké rodinné oslavy,radi Vám „ušijeme“ ponuku na mieru.

Rodiny s deťmi

Hotel Koliba Gréta*** je svojim vybavením v plnej miere prispôsobený pre rodiny s deťmi. Okrem veľkého exteriérového ihriska, ktoré ponúka kopec možností na hranie a bláznenie pre detičky máme k dispozícii:

  • detskú postieľku
  • detský nočník
  • detská stolička
  • deský kútik v hotelovej reštaurácii
  • wc s prebaľovacím pultom
  • detské sedačky na bicykel
  • detský bicykel
  • trampolínu
  • platí u nás certifikát rodinné pasy

Kongres

Konferenciu, firemné stretnutie, či školenie Vám radi usporiadame v našej konferenčnej miestnosti s kapacitou 60 – 80 osôb alebo v dvoch menších miestnostiach s kapacitou do 20 osôb. Spätný projektor, ozvučenie a PC sú samozrejmosťou, internet v školiacej miestnosti, aj na izbách. Vytvoriť príjemnú atmosféru počas Vášho stretnutia Vám určite zabezpečí štýlový bar priamo v kongresovej sále.

Relax

Po namáhavom pracovnom dni dobre padne relax. Či si už vyberiete príjemné posedenie v štýlovej liptovskej reštaurácií s vynikajúcou gastronómiou za sprievodu ľudovej hudby, alebo pri pohári vína, všade Vám rodinnú pohodu vytvorí náš príjemný a ochotný personál.

V teplých mesiacoch Vám radi pripravíme nezabudnuteľné posedenie pri ohnisku.

Na obohatenie Vášho firemného stretnutia Vám zabezpečíme ktorúkoľvek z atrakcií ako je lukostreľba, paintball, snežné skútre a pod., prípadne Vás posadíme na koňa len 0,3 km od nášho areálu v novovybudovanom Hippoclube. Ak sa Vám bude žiadať po oddychu duše i tela, neďaleký Aquapark, či termálne kúpalisko Bešeňová sú toho zárukou.

Výlety do okolia

AQUAPARK TATRALANDIA – otvorený 365 dní - 7 km

Termálne bazény a bazény s čírou ohrievanou vodou, tobogány a šmýkačky, pre najmenších je to veľké detské ihrisko, nový obrí detský bazén s hradom Amazonia, detský kútik priamo v budove, pre aktívnejších možnosť využiť ponuku 18 tobogánových dráh a šmýkačiek ako aj veľkej športovej plochy. Pre tých, ktorí túžia v prvom rade po oddychu a regenerácii ponúkame relax v termálnych bazénoch s množstvom vodných masáží, či klasickú masáž.

Lyžiarske centrum Jasná – Chopok - 25 km

Najväčšie slovenské zimné stredisko. Lyžiarom je k dispozícii 14 vlekov, 7 sedačkových lanových dráh, 1 kabínková lanovka s celkovou kapacitou 19 300 osôb za hodinu.Stredisko je veľmi dobre vybavené stravovacími a športovými zariadeniami. Kapacita strediska 19300 osôb/hod. Prevýšenie: 855-2005 m.n.m. Všetky druhy obtiažnosti: ľahká, stredná, ťažká. V ponuke aj umelý sneh, nočné lyžovanie a množstvo atrakcií: lety padákom, snowrafting ...

THERMAL PARK Bešeňová - 10 km

Termálne kúpalisko, 6 bazénov s celoročnou prevádzkou. V bazénoch je voda s 36-40°C, ktorá má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a má priaznivé kozmetické účinky. Možnosť aj relaxačných masáží, plážového volejbalu, príjemného posedenia v reštaurácii priamo z bazénov.

Demänovské jaskyne - 20 km

Sú 2 jaskyne, Demänovská Jaskyňa Slobody Z celkovej dľžky 8400 m je sprístupnených 1800 m a Demänovská ľadová Jaskyňa - Jaskyňa je dlhá 1750 m, verejnosti je sprístupnených 650 m.

Priehrada Liptovská Mara - 100 m

Sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, minigolf, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou. Ďalšie rekreačné strediská na severnom brehu priehrady: Bobrovník, Liptovská Sielnica. Plavba vyhliadkovou loďou – plavba trvá 1 hod. pre max 50 ludí, prístav je v obci Liptovský Trnovec, Kostol Liptovska Mara, Salaš Dechtáre.

Havránok - 5 km

Archeologická lokalita na vrchu Úložisko pri priehrade Lipt.Mara. Našlo sa tu sídlisko z mladšej doby železnej (300-100 pred n.l.). V súčasnosti prebieha rekonštrukcia časti keltskej osady Kotínov s obetišťom z 1. storočia pred n.l. V 11. až 15. storočí tu stál slovanský drevený hrádok. Stavby boli čiastočne rekonštruované a tvoria archeologické múzeum v prírode.

Skipark Ružomberok - 22 km

Lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. Od centra mesta je vzdialené asi 2 km. Vstupnou bránou do strediska je Hrabovo, odkiaľ vedie 8-miestna lanová dráha na Malinô Brdo. Na svahoch v minulych rokoch pribudla 4 -miestna sedačkova lanova dráha s kapacitou 2400 osôb za hodinu. Táto sedačková lanová dráha pribudla k trom fungujúcim vlekom. Stredisko disponuje ešte ďalšími štyrmi detskými vlekmi.

Roháče - 30 km

Stredisko leží v Západných Tatrách - Roháčoch, v najmalebnejšej oblasti slovenských Tatier. Leží v doline pod Salatínmi. Stredisko je vo veľkej miere navštevované poľskými turistami, poskytuje pre lyžovanie všetky druhy zjazdoviek. V stredisku je dostatok stravovacích možností, ski servis, požičovňa lyží a snowboardov, parkovacie možnosti.


Viac info: www.kolibagreta.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)