Penzión Sankt Johann v Liptovskom Jáne
Penzión Sankt Johann patrí k príjemným rodinným penziónom, ktorý sa nachádza v tichom prostredí Liptovského Jána. Je výnimočný najmä svojim zameraním, a to nielen na organizovanie školení, obchodných stretnutí, firemných akcií, ale aj príjemnej rodinnej dovolenky.
Kde: Liptovský Ján, stred SR Mám záujem

Pre našich hostí ponúkame celoročné ubytovanie v príjemne zariadených a farebne zladených  2 a 3 lôžkových izbách s možnosťou prístelky. Kapacita celého penziónu je 45 osôb pri rodinných pobytoch a 36 osôb pri školeniach. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV SAT.

Rodinné pobyty v Sankt Johann

Hľadáte miesto, kde stráviť dovolenku so svojou rodinou, na ktorú len tak nezabudnete?

V tom prípade ste na správnom mieste. Penzión Sankt Johann patrí svojou polohou, vybavením, ústretovosťou a ochotou personálu medzi miesta, kde sa oplatí stráviť voľné chvíle.

V penzióne Sankt Johann určite oceníte možnosť:

  • ubytovania v príjemne zariadených 2 a 3 lôžkových izbách s možnosťou prístelky
  • zrelaxovať sa po dni plnom aktivít  v mini wellness centre (infra sauna, suchá sauna, ochladzovacie sprchy – triska, padajúci dážď, vedierko, sprcha)
  • zacvičiť si vo fitness centre, kde môžete bicyklovať, lyžovať, veslovať a behať na jednom mieste
  • povedať si čo si dáte na raňajky alebo večeru
  • zliav do Aquaparkov, jaskýň a rôznych iných atrakcií
  • turistiky po okolitej prírode
  • posedenia si s rodinou alebo priateľmi na záhrade penziónu

PENZIÓN SANKT JOHANN JE MIESTO, NA KTORÉ SA VŽDY RADI VRÁTITE

Galéria Sankt Johann

Obec Liptovský Ján je známe rekreačné stredisko, ktoré láka návštevníkov svojim prírodným bohatstvom a historickými pamiatkami. Liptovský Ján je vstupnou bránou do Jánskej doliny, ktorá sa nachádza na severnej strane Nízkych Tatier. Patrí k najkrajším dolinám Liptova a na svoje si tu určite prídu milovníci jaskýň a turistiky. Od roku 1991 je Liptovský Ján uznaný ako pamiatková zóna s 21 kaštieľmi a 7 zemianskymi kúriami.V roku 1998 získala Jánska dolina štatút kúpeľného mesta, vďaka svojim prírodným termálnym vodám.


Viac info: www.sanktjohann.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)