Penzión Zivka v Závažnej Porube
Novopostavený penzión rodinného typu s výbornou kuchyňou na konci obce Závažná Poruba len 400m od lyžiarskeho strediska Ski Centrum Opalisko s dvojsedačkovou lanovkou a ďalšími vlekmi, ktoré sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier v nadmorskej výške 630m nad morom.
Kde: Závažná Poruba, stred SR Mám záujem

Pre náš penzión je charakteristické motto „Odtiaľto je všade blízko“. Každý si príde na svoje a môže si vybrať ako stráviť pekné chvíle na Liptove bez toho, že by sa musel ďaleko presúvať. Liptov ponúka široké možnosti ako relaxovať (lyžovanie, jaskyne, turistika, aquaparky, vodné športy, motokáry, kultúrne pamiatky, mesto Liptovský Mikuláš, a pod.).

Vybavenie izieb

Každá izba má samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a toaletou. Izby sú vybavené posteľami vynikajúcej kvality s výbornými matracmi, nočnými stolíkmi a lampami na čítanie. V každej izbe sa nachádza písací stolík s dvoma stoličkami, pohovka na sledovanie TV, ktorá slúži ako prístelka, LCD televízor, rádio budík a možnosť Wifi pripojenia na internet.

V predsieni sa nachádza dostatok odkladacích priestorov v vstavanej skrini. Všetky izby sú nefajčiarske. Možnosť fajčenia na balkóne, pokiaľ ho izba má. Náš penzión môžete navštíviť aj so svojimi štvornohými miláčikmi, pokiaľ nerušia iných hostí a neničia vybavenie hotela.

Okolie

Okolie ubytovacieho zariadenia poskytuje široké možnosti relaxu a športového vyžitia. Liptov patrí k najnavštevovanejším lokalitám Slovenska po celý rok.

V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Opalisko alebo Jasná. Na Liptove sa nachádzajú 3 najkrajšie sprístupnené jaskyne na území Slovenska.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo alebo motokáry.

Známe sú termálne kúpaliská v Bešeňovej, v Liptovskom Jáne a aquapark Tatralandia. Oblasť Liptova je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom. Nachádza sa tu priehrada Liptovská Mara.

Cafe-Restaurant

Prijmite pozvanie a navštívte náš Cafe Restaurant, ktorý je zariadený v modernom štýle a pozostáva z troch (plus letná terasa), čiže štyroch častí, ktoré tvoria jeden celok.

Jedálenská časť
je využívaná najmä počas obedov a večerí, kde je k dispozícií šesť stolov, spolu 24 miest. V tejto časti prezentujeme slávnostnejšie stolovanie a využíva sa hlavne na rodinné alebo firemné posedenia najmä počas víkendov.

Zmiešaná časť
slúži najmä pre turistov alebo generačne zmiešanú spoločnosť, ktorá sa chce porozprávať a medzitým si niečo zajesť a popiť. Táto časť je lemovaná lavicami, pri ktorých sú stoly so stoličkami.

Kaviarenská časť
pozostáva zo štyroch boxov v prednej časti, kde si môžete užiť viac svetla a pritom vypiť Váš obľúbený nápoj alebo pozrieť si niečo v televízii.

Letná terasa

sa nachádza na ľavej strane pred vchodom do penziónu v drevenej úprave, ktorá je príznačná pre náš celý penzión. 

Ponúkame samostatnú spoločenskú miestnosť do 20 osôb vhodnú aj pre rodinné oslavy a firemné školenia.

Náš Cafe Restaurant má kapacitu 70 miest a spolu s letnou terasou poskytuje až 90 miest na sedenie, preto prijmite pozvanie na usporiadanie rodinných osláv, životných jubileí, krstín, karov, promócii, firemných posedení, ale aj malých svadieb do 50 osôb.Viac info: www.zivka.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)