Ponyfarma - jazdecké kurzy s hippoterapiou v Banskej Bystrici
Na Ponyfarme si prídu na svoje dospelí i deti rôznych vekových kategórií, skúsení jazdci i začiatočníci. Ponúkame jazdenie v prírode, jazdecké kurzy i hippoterapiu, ubytovanie a stravovanie. Pomôžeme pri organizovaní rôznych osláv a posedení v štýlovej reštaurácii s kapacitou 38 miest. Dohovoríme sa nemecky, taliansky a samozrejme aj česky.
Kde: Suchý vrch, Banská Bystrica , stred SR Mám záujem

Jazdecké kurzy

Jazdecké kurzy sú pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokočilých, bez rozdielu veku. Jazdenie je vždy pod dozorom trénera. Pre ľudí so zdravotnými problémami je možné absolvovať hippoterapiu, kde je potrebné predložiť doporučenie od ošetrujúceho lekára.

5 dňový kurz zahŕňa ubytovanie, raňajky, obed, večeru, a minimálne 1 hodinu jazdenia denne ako aj učenie o tom, ako sa kôň sedlá, čistí, chová. atď.
Je možné absolvovať aj celodenné jazdy (8-10h).

Turistika

Banská Bystrica je známa predovšetkým svojim krásnym okolím a prírodou. Návštevník tu nájde výborné možnosti pre pešiu turistiku i cykloturistiku, plážové kúpalisko, krytú plaváreň, tenisové kurty a reštaurácie s letnými terasami.

Ubytovanie

Ubytovanie je v podkroví, v 2 2-posteľových a 2 3-posteľových izbách. WC a sprchovací kút s teplou vodou sú spoločné. K ubytovaniu je možné doobjednať stravovanie - plnú penziu, alebo polpenziu. Deti do 10 rokov platia len 2/3 stravného.Viac info: www.ponyfarma.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)