Rekreačné stredisko Vadičov s detským zábavným parkom
Vysoký štandard ubytovania, stravovania a relaxu, zameraný na rodinné rekreácie, konferencie, školenia, welness ozdravovacie programy. Nachádza sa tu jedinečný detský zábavný park – jazda na koni, tenis, futbal, volejbal, hádzaná, basketbal, cykloturistika a aj bikros, nezabudnuteľné prechádzky kysuckou prírodou. Pre vaše zdravie je tu možnosť relaxácie v bazének, k dispozícii sú tri sauny.
Kde: Horný Vadičov, Kysuce, stred SR Mám záujem

15 km od Žiliny, v lone panenskej prírody, ideálne prostredie pre letnú či zimnú turistiku, lyžovanie pre celú rodinu.

Horský hotel Hájnice**** ponúka vysoký štandard ubytovania, stravovania a relaxu, zameraný na rodinné rekreácie, konferencie, školenia, welness ozdravovacie programy s bungalovmi pre všetkých.

Ubytovenie poskytujeme pre malé rasy psíkov.

  • To je detský zábavný park - jedinečný a prvý na Slovensku, rozprestierajúci sa na ploche 70×40 m, pre veľkých i malých, od 1 do 99 rokov, pre všetkých, pre radosť a zábavu.
  • To je jazda na koni, tenis, futbal, volejbal, hádzaná, basketbal, cykloturistika a aj bikros, nezabudnuteľné prechádzky kysuckou prírodou.
  • To je rodinná lyžovačka na peknom svahu so 4 vlekmi, bežky, skútre.
  • To je relax v bazéne a tri sauny, všetko pre Vaše zdravie.

Horský hotel Hájnice ****
Poskytne skutočný komfort a pohodlie. Ponúka dvadsaťštyri dvojposteľových izieb s možnosťou prísteľky. Vybavenie izieb zodpovedá najvyšším štandardom a dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.
Hotel je vybavený informačným systémom a vstup do izieb a spoločenských priestorov je za pomoci digitálnych kariet. V priestoroch hotela je k dispozícii neobmedzený prístup na Internet.

Bungalovy Hájnice
Súčasťou areálu je aj 20 drevených bungalovov, ktoré dotvárajú krásnu horskú atmosféru. Spájajú v sebe prírodné materiály a luxusné vymoženosti modernej doby. Svojim návštevníkom dokážu poskytnúť skutočný komfort, pohodu a ponúkajú príležitosť stráviť romantický čas v panenskej prírode. Bungalovy majú taktiež svoje vlastné miesta na parkovanie.

Atrakcie:

O tom, že oddychovať sa dá aj aktívne, vás presvedčí nielen okolitá príroda, ale aj celý areál rekreačného strediska. Zašportovať si môžete v moderne vybavenom fitness centre, na futbalovom ihrisku, tenisových kurtoch, pre deti je pripravený zábavný park TINI s množstvom atrakcií, môžete sa previezť na horských bicykloch po okolitých kopcoch. K vybaveniu areálu patria aj prenosné športové zariadenia pre kolektívne športy (basketbal, volejbal).

Detský zábavný park – TINI
Viac ako 20 atrakcií na ploche 40×70m, výborný pre tvorivú zábavu a odpočinok, trampolína a hrad dotvára jedinečnú atmosféru pre deti i dospelých od 1 do 99 rokov.

Zima - lyžovanie
V zime na vás čaká príjemná rodinná lyžovačka na pravidelne udržiavaných svahoch priamo v areáli rekreačného strediska. K dispozícii sú dva vleky pre menej náročných lyžiarov a deti, tubingová dráha, na ktorej zažijete kopec zábavy, môžete si vychutnať romantickú idylku pri nočnom lyžovaní, alebo spoznávať okolie na permanentne udržiavaných tratiach pre bežecké lyžovanie.

Pár metrov od svahu na vás čaká príjemné občerstvenie a priamo v areáli sme pre vás vyhradili parkovisko s kapacitou 200 miest.

Pre náročnejších lyžiarov vieme zabezpečiť odvoz do okolitých lyžiarskych stredísk a poskytnúť informácie o tamojších zjazdovkách.

Okolité zjazdovky:

  • Veľká Rača - Oščadnica
  • Vrátna - Chleb

Viac info: www.rsvadicov.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)