Rodinný penzión Gejdák v srdci Liptova
Návštevníkom ponúka množstvo športovísk - futbalové ihrisko, tenisový kurt, plážový volejbal, basketbalové ihrisko, bedminton a lyžiarsky vlek pre začiatočníkov. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku. Na príjemné posedenie slúži letná terasa, na grilovanie, varenie gulášu a opekanie altánok s krbom a ohniskom.
Kde: Ružomberok, Liptov, stred SR Mám záujem

Penzión GEJDÁK sa nachádza v srdci Liptova bohatého na prírodné krásy, turistické atrakcie a historické pamiatky. Rodinný penzión ponúka príjemné ubytovanie v 21 izbách, 6 luxusných apartmánových izbách so samostatným vchodom a stravovanie v štýlovej reštaurácii.
Novinkou je WELLNESS CENTRUM. Súčasťou penziónu je množstvo športovísk - futbalové ihrisko, tenisový kurt, plážový volejbal, basketbalové ihrisko, bedmington a lyžiarsky vlek pre začiatočníkov. Keďže k penziónu patrí aj farma zameraná na chov koní, ubytovaní hostia sa môžu venovať jazdectvu.

Blízke okolie ponúka možnosti na celoročnú rekreáciu - v zime veľké množstvo známych lyžiarskych stredísk (SKIPARK - MALINÔ BRDO, PARKSNOW - DONOVALY, PARKSNOW - LIPTOVSKÉ REVÚCE, SKI CENTRUM - JASNÁ, CHOPOK, NÍZKE TATRY, SKIPARK - KUBÍNSKA HOĽA), v lete bohaté možnosti turistiky v Národných parkoch Veľká fatra, Nízke tatry a v Chočských vrchoch. V blízkosti sa taktiež nachádzajú známe termálne aquaparky - TATRALANDIA, THERMALPARK - BEŠEŇOVÁ, vodná nádrž LIPTOVSKÁ MARA, jaskyne v Demänovskej doline, hrady (Likavský, Oravský, Liptovský, Strečno), múzeá.... Veľmi zaujímavou atrakciou v tesnej blízkosti penziónu je drevená dedinka VLKOLÍNEC - zapísaná do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
Samotný penzión sa nachádza v prekrásnom prírodnom prostredí Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok, na ktorý je z terasy penziónu nádherný výhľad. Je vhodný pre rodiny s deťmi, pre väčšie či menšie rekreačné skupiny, detské tábory, školské výlety, lyžiarske pobyty, školenia, prezentácie, firemné akcie, rodinné podujatia, oslavy, svadby...
K vybaveniu penziónu patria okrem reštaurácie aj 2 spoločenské miestnosti. Na príjemné posedenie slúži letná terasa, na grilovanie, varenie gulášu a opekanie altánok s krbom a ohniskom. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku.
Pri väčších skupinách poskytujeme zľavy na ubytovanie.

Postaráme sa, aby ste si ubytovanie v našom penzióne užili a radi sa k nám vrátili...


Viac info: www.gejdak.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)