Rodinný rezort Hotel**** Liptovský Dvor v Liptovskom Jáne
Malý rodinný rezort v srdci Slovenska. Pre nás je Liptovský Dvor domovom, kde vyrastajú naše dve malé deti a snažíme sa poskytnúť pocit domova aj našim hosťom. Či už je to ubytovanie v útulnej a priestrannej dreveničke alebo priateľský a ústretový personál, ktorý je denno-denne cvičený našimi dvoma chlapcami :)
Kde: Liptovský Ján, stred SR Mám záujem
Organizuje: Liptovské Dvory, s.r.o.

Náš rodinný hotelík so všetkými jeho zariadeniami sa nachádza uprostred malebnej prírody v Jánskej doline v Liptovskom Jáne. Je tu veľmi veľa možností ako pripraviť Vašej rodine nezabudnuteľné chvíle. Tešíme sa na stretnutie u nás. Veríme, že keď vyskúšate, neoľutujete a stanete sa jedným z našich pravidelných hostí, ktorí si prichádzajú vychutnať čaro Liptova v každom ročnom období.  Posielame pozdrav z Liptova, Richard a Jana

Ubytovanie

Hotel**** Liptovský Dvor pozostáva z 15 samostatných dreveníc - apartmánov, ktoré vytvárajú rozprávkovú dedinku spolu s reštauráciou, recepciou, lobby barom a relax centrom. Drevenice sú postavené v štýle typickej liptovskej architektúry. V každej dreveničke sú pre Vás k dispozícii 4 pevné lôžka a 2 prístelky - z toho vyplýva celková kapacita hotela 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. To čo u konkurencie zaplatíte za DVOJLôŽKOVÚ IZBU, ZA TO MÁTE U NÁS CELÚ DREVENIČKU! EŠTE LEPŠIE AKO DELUXE APARTMÁN:)

Každá drevenica je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza komfortná obývacia miestnosť s krbom, kuchynský kútik, ktorý nie je uspôsobený na varenie, kúpeľňa so sociálnym zariadením a "komora". Na poschodí Vás očaria dve útulné spálne a pohodlie dopĺňa ďalšia kúpeľňa.

Vkusne a štýlovo zariadený interiér dreveníc dopĺňa TV/SAT, trezor a minibar.

Room service zabezpečí krásne prestretý stôl s vynikajúcou večerou pri sviečkach priamo "u Vás doma" - vo Vašej chalúpke a navodí pravú romantickú atmosféru.

Reštaurácia

Spokojní, po celom dni príjemne unavení určite radi zasadnete k pestro prestretým stolom hotelovej reštaurácie, kde pre Vás náš šéfkuchár Peter Bracho pripravil chutné domáce jedlá z kvalitných surovín od lokálnych producentov.

Príjemné posedenie s priateľmi pri hudbe je možné v priestoroch lobby baru hotela. Jeho súčasťou je aj krb, ktorý v zimných mesiacoch vhodne dopĺňa rodinnú a pohodovú atmosféru hotela. Zo širokého výberu nápojov, kvalitných domácich a svetových vín Vám rád pomôže vybrať vždy ochotný personál.

Kapacita hotelovej reštaurácie je 80 osôb.

Zážitkové raňajky sú podávané formou švédskych stolov v čase od 7.30 do 10.00 h. Reštaurácia je otvorená denne od 12:00 do 21:00 hod.

Vynikajúce špeciality našej kuchyne môžu ochutnať tak hoteloví ako aj nehoteloví hostia.

Relax centrum / Šport

Regeneráciu síl si po náročnom dni či celodennej túre môžete doplniť návštevou nášho relax centra. K dispozícii Vám je hotelový bazén s protiprúdom, perličkový kúpeľ, suchá a parná sauna. Pre romantikov nakúrime vonkajšiu drevenú kaďu pri potoku Štiavnica.

Masáže a zábaly

Liečivé prírodné účinky sú základom filozofie nášho Relax Centra. Vychutnajte si ošetrenia, ktoré využívajú múdrosť prírody. Zážitok, pri ktorom Vaše telo ozdravíte a navrátite mu stratenú rovnováhu, určite oceníte. Náša obľúbená masérka Dáška Vám odporučí tú najvhodnejšiu masáž alebo zábal.

Pre aktívnych dovolenkárov

Ponúkame možnosť využitia tenisového kurtu, squashovej haly a posilňovne. Zapožičiame Vám horské bicykle alebo in-line korčule, tenisové, squashové, ping-pongové a bedmitnové rakety.

Jánska dolina ponúka množstvo turistických trás vhodných na prechádzky, výlety a cyklotúry. V prípade záujmu o náročnejšiu vysokohorskú turistiku Vám zabezpečíme profesionálneho sprievodcu.

Počas zimnej sezóny využite skvelé podmienky v jednom z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku - Chopok Jasná s upraveným povrchom nielen pre náročných, ale aj pre začiatočníkov a deti.

Skvelým doplnkom počas zimnej sezóny je klzisko priamo v areáli hotela, na ktorom si môžete zahrať hokej, alebo len tak zakorčuľovať aj pri umelom osvetlení.

Ak si chcete na chvíľku oddýchnuť od džavotu Vašich milovaných detičiek alebo tie zatúžili po spoločnosti rovesníkov, riešením je detský kútik s animačným programom a množstvom hier.

Aktivity

V roku 1991 bol Liptovský Ján vyhlásený ako pamiatková zóna s 20 objektmi a Jánska dolina v roku 1998 ako kúpeľné miesto. Jánska dolina patrí medzi poklady Nízkych Tatier. Mimoriadnu pozornosť si zasluhuje prírodná rezervácia Ohnište, Ďumbier, Stanišovská jaskyňa, jaskyňa Záskočie a Starý hrad, vyvieračka a ponor Štiavnice, rastlinstvo a živočíšstvo pôvabnej doliny.

Liptovský Ján vzhľadom ku svojej polohe a prírodným podmienkam má ideálne podmienky pre miestne výlety do blízkeho alebo vzdialenejšieho okolia. Častým cieľom prechádzok býva vrch Hrádok, Svätojánske múzeum, či náučný chodník „na kyslú vodu“.


Viac info: www.liptovskydvor.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)