Veľká Noc na Košútke v Hriňovej
Náš penzión sa nachádza na Strednom Slovensku, v prekrásnom, lesnatom prostredí pod Poľanou. Ponúka príjemné ubytovanie, chutnú domácu kuchyňu, trampolínu a novú zipliningovú dráhu. V okolí sa nachádzajú turistické cyklotrasy, lesný skanzen, lesná železnica, wellness centrum. Na tento víkend sme pripravili špeciálny program pre rodiny s demi na tému Veľká Noc s vyrábaním masiek, pomôcok a maškarný ples.
Kde: Detva, Hriňová, stred SR Mám záujem

Veľká Noc na Košútke: 5 – 9. apríla 2012

(5 dní/4 nocí alebo 4 dní/ 3 nocí)

Program:

Štvrtok: Príchod a ubytovanie v popoludňajších hodinách. Po večeri sánkovačka a nočný výstup na Košútku, odkiaľ je nádherný výhľad na Hriňovú a Poľanu. 
Piatok: Odpočinok na Košútke. Možnosť návštevy Lesníckeho skanzenu vo Vydrovej doline, alebo lyžovačka na Chopku
Sobota: Po raňajkách poldenný výlet Na Poľanu a k Bystrianskym vodopádom. Popoludní tvorivá dielnička na tému Veľká Noc. Večera formou grilovania na terase. Potom vatra a nočný zjazd na zipliningovej dráhe.
Nedeľa: Po raňajkách prechádzka v okolitých lesoch, návšteva ranču s koňmi, ohrady s muflónmi.  Popoludňajší odpočinok (návšteva wellness centra v Hriňovej). Po zotmení sa začína Veľkonočná party hlavne pre deti ale aj pre dospelých. Večera formou bufetových stolov.
Pondelok: Po raňajkách odpočinok a odchod.

Ceny pobytu:

5/4 verzia
  • dospelý: 75 Eur
  • študent (14-23): 51 Eur
  • dieťa (2-12): 38 Eur

4/3 verzia

  • dospelý: 65 Eur
  • študent (14-23): 43 Eur
  • dieťa (2-12): 33 Eur

Bábätko (0-2) a 3. a 4. dieťa v jednej rodine!

V cene je zahrnuté

  • ubytovanie z polopenziou
  • skúška ziplingovej dráhy,
  • účasť na programoch, bez vstupných a dopravných nákladov. Prosíme každého aby priniesol masky a materiál vhodný na Veľkú Noc.

Čakáme Vaše rezrvácie!

Ubytovanie

V ubytovaciej časti máme izby a apartmány s dvoma spálňami, televízorom, kúpeľňou a WC. V celej budove je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie Wi-Fi. 

Typy izieb:

2 lôžková izba

– 2 lôžka, alebo manželské postele, vlastná kúpeľňa so sprchou prípadne vaňou, WC, televízor

4 lôžková izba

– 2 lôžka, alebo manželské postele, + poschodová posteľ, vlastná kúpeľňa, WC, televízor

4 lôžkový apartmán

– z malej predsiene je samostatný vstup do spální (televízor len v jednej), do kúpeľne a WC. Vhodný aj pre 7 osôb s využitím prístelky.

Celkovo máme 6 dvojlôžkových, 2 trojlôžkové, 7 štvorlôžkových izieb a 2 dvojizbové apartmányViac info: www.dovolenkasdetmi.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)