Wellness Hotel Šport ***
WELLNESS Hotel sa nachádza sa v strede známeho lyžiarskeho strediska Donovaly na rozhraní malebného pohoria Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Náš hotel v sebe spája tradíciu a kvalitu. Podmanivá príroda v kombinácii s kvalitnými službami, Vám navodia pocit pohody a dokonalej relaxácie. Hotel je v mnohých smeroch orientovaný na business klientelu a firemné podujatia, no s obľubou ho navštevujú aj rodiny s deťmi, seniori, turisti a samozrejme športovci.
Kde: Donovaly15, 976 39 Donovaly, stred SR Mám záujem
Organizuje: WELLNESS HOTEL ŠPORT

Ponúkame Vám ubytovanie v izbách spĺňajúcich štandard hotela kategórie ***. Izby sú jedno-, dvoj- a trojlôžkové s možnosťou prístelky. Taktiež si môžete vybrať apartmán, vhodný nielen pre rodiny s deťmi.

Izby sú priestranné, každá s nádherným výhľadom či už s balkónom, alebo bez. Sú vkusne a komfortne zariadené, s vlastnou kúpeľňou a WC, telefónom, farebným  TV so satelitom, rádiom a WiFi pripojením na internet.

Ak sa chystáte u nás stráviť rodinnú dovolenku s Vašimi deťmi, radi pre Vás zadarmo pripravíme detskú postieľku s veselými obliečkami. Náš hotel Vám ponúka všetko, čo robí dovolenku s deťmi na Slovensku ideálnou. Objavte podmanivú prírodu v kombinácii s kvalitnými službami a mnohými možnosťami pre Vás a Vaše deťúrence. 
Izby v našom hoteli sú pohodlné a  priestranné a bez problémov sa do nich zmestí detská postieľka či kočík. Ak sa chcete cítiť naozaj komfortne, k dispozícii je Vám aj rodinný apartmán mezonetového typu. 
Zadarmo Vám umiestnime do izby detskú postieľku s veselými obliečkami. 
Vašu rodinnú dovolenku môžete prežiť aktívne v okolitých horách a následne zregenerovať v hotelovom wellness centre. Útulný detský kútik v interiéri, ako aj vonkajšie multifunkčné ihrisko s preliezkami určite ocenia Vaše ratolesti a od únavy zaspia v jednej z izieb s prekrásnym výhľadom

Počas uplynulých rokov prešiel hotel výraznou rekonštrukciou a modernizáciou ubytovacej časti tak, aby spĺňal požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.


Reštaurácia

Ak prežijete na Donovaloch aktívny deň, určite aj poriadne vyhladnete! Zájdite do našej hotelovej reštaurácie Panoráma, kde v príjemnej atmosfére s podtónom ľudovej tvorby a histórie, na hlad zaručene zabudnete! Reštaurácia Vám ponúka na výber množstvo špecialít slovenskej a svetovej kuchyne, delikatesy, chuťovky a vynikajúce dezerty pripravené rukami šikovných a kreatívnych kuchárov. Veríme, že si z nášho jedálnička vyberiete, a tak uspokojíme nejedného gurmána.

Ak si chcete len posedieť pri poháriku kvalitného vínka, pri správnom výbere Vám ochotne pomôže náš kvalifikovaný personál. Lobby bar je k dispozícii až do večerných hodín a ponúka množstvo miešaných drinkov a chutných nápojov na výber podľa vlastnej chuti. Kúzlo rannej kávy si vychutnáte za sprievodu štebotavých vtáčikov na letnej terase, z ktorej je prekrásny výhľad na prebúdzajúce sa stredisko. 
Súčasťou hotela je aj vonkajší gril s posedením, ktorý možno využívať počas celého roka.

 

Hotelový wellness

Oddýchnite si v našom wellness centre, čaká na Vás fínska sauna, parná, soľná-suchá, infrasauna  s ochladzovacím bazénom a relaxačnou zónou a potom zrelaxujte v hotelovom bazéne a vírivkeViac info: www.hotelsport.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)