Zima na chalúpke pod lesom v Hoteli**** Liptovský dvor
Príďte si s rodinou užiť pravú zimu na štýlovú dreveničku pod lesom. Ak ste rodinka s malými deťmi, určite oceníte priestor a súkromie, ktoré v dreveničke nájdete.
Kde: Liptovský Ján, Liptov, Nízke Tatry, stred SR Mám záujem
Organizuje: Liptovské Dvory, s.r.o.

Hotel**** Liptovský dvor je malá rozprávková dedinka na konci Liptovského Jána, rovno pod vrcholmi hôr Nízkych Tatier. Rezort pozostáva z 15 samostatných dreveníc – apartmánov, hlavnej budovy, Relax centrom a tenisovým kurtom. Atmosféru nášho rezortu dotvárajú pohľady na Nízke a Západné Tatry, horská rieka Štiavnica a malý potôčik tečúci stredom areálu.

Zasnežená štýlová chalúpka, praskajúce drevo v krbe a okolo kopce snehu, to je zima na Liptovskom dvore. Výborná kuchyňa zo surovín z lokálnych fariem je na Liptovskom dvore samozrejmosťou:) Cez deň sa určite radi vyhráte v obrovskom detskom kútiku, alebo vybláznite v našom Relax centre.

Ste milovníci zimných športov? Vyrazte hneď z nášho hotela na bežky, alebo si zakorčulujte (aj po zotmení) na prírodnom klzisku v areáli nášho hotela. Do najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – JASNÁ chodí priamo od nás SKI BUS ZDARMA!

Tešíme sa na Vás v našom malom rodinnom rezorte! :)


Viac info: www.liptovskydvor.sk (prosím, uveďte dovolenkasdetmi.sk ako zdroj informácií)